PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 grudzień 2019

NIEDZIELA – 15.12.2019 – III Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Zofię, Wincentego Nocoń, ++ dziadków, Annę, Alojzego Kula, Martę, Emanuela Macha, Genowefę, Romana Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30
1. Za ++ Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Elfrydę Kleczka, Józefa Organiściok, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Kowol, Piecha, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Klary Heleny Korzan, jej rodziców, chrzestnych oraz do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Katarzyny i Wojciecha Korzan z okazji 1. rocznicy ślubu.

12.00 Za ++ Pawła, Jana, Henryka Malik, Józefa, Gertrudę, Martę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Krystynę, Albinę, Aleksandra Richter, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

16.30 W podziękowaniu za otrzymane łaski i opiekę Anioła Stróża, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo świętej patronki dla Helenki Skiba z okazji urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 16.12.2019 –

6.30 Za ++ Teresę Luks na pamiątkę urodzin, męża Rudolfa, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Zofię, Alojzego Nalepa, Franciszkę, Franciszka, Henryka, Otylię Foks, Waldemara Gawliczek, Marię, Józefa Pieczka, Teresę Matula, Eryka Janyga, Grzegorza Romik, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. Za ++ Cecylię, Marię, Jerzego Hudak, Kazimierza, Rozalię, Alojzego Jojko, Franciszkę, Henryka Bartoszek, Martę, Wilhelma Kierot, Janinę, Henryka Procek, Marcina Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Agnieszkę Szary, Zygmunta Górski, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Krzysteczko, Botor i Jojko.

WTOREK – 17.12.2019 – 

6.30

18.00

ŚRODA – 18.12.2019 – 

6.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Krzysztofa Strzoda z okazji 30. urodzin.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Wiktora Mazurek na pamiątkę urodzin, Konrada Malcherek, Dominika Spadek, ++ dziadków Mazurek, Bartoszek, Malcherek, Powała i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 19.12.2019 – 

6.30 Za ++ Alfreda, Ryszarda, Martę, Romana Teichgraber, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, Małgorzatę, Jerzego Swoboda, Benedykta Swoboda, Ewę Tabath, Franciszka, Agnieszkę Mijacz, Edwarda Owczarek, ++ dziadków, sąsiadów, kapłanów, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Swoboda, Pakura i Teichgraber.

18.00
1. Za ++ Pawła, Marię Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, Katarzynę Koźlik, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Tadeusza, Renatę Pyka, ++ dziadków, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Malik i Łukwiński.
2. Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 20.12.2019 – 

6.30 

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski oraz dar 40 lat życia Arkadiusza Szukała, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla solenizanta i całej rodziny.
2. Za ++ Agnieszkę Mryka w rocznicę śmierci, męża Alojzego, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Mryka, Mijacz i Gajda.

SOBOTA – 21.12.2019 – 

6.30

15.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Barbary za pracę w górnictwie jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 90. rocznicy urodzin Wiktora Szary, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla solenizanta i całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Tadeusza Wranik, siostrę Marię, rodziców, teściów, szwagra, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę, Erykę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Kotyczka, Szołtysek, Musioł i Mryka.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Hania Kozobucka.

NIEDZIELA – 22.12.2019 – IV Niedziela Adwentu

8.00

10.30 Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Józefa, Elżbietę, Bernarda, Franciszkę Matula, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, Sylwię Juraszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Kacper Rajca, Józef Skiba, Leon Nocoń, Antonina Malczyk.

16.30 Za ++ rodziców Bernarda, Augustynę Musioł, Kazimierza, Adelajdę Balik, męża Bronisława Musioł, szwagra Joachima Paczuła, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.