Intencje mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 22 – 29 lipiec 2018

NIEDZIELA – 22.07.2018 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo, przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wojciech Jojko, Julian Martowski, Amelia Szczyrba.

16.30 Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z okazji 70-tych urodzin Reginy Mryka, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 23.07.2018 – Święto św. Brygidy

18.00
1. Za ++ Krystynę Machura, Annę, Eryka Kowol, Norberta Kowol, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol i Szołtysek.
2. Za + Piotra Dubietko od sąsiadów.

WTOREK – 24.07.2018 – 

6.30 Za ++ Henryka, Gertrudę, Edwarda Kula, Romualda, Annę Wodara, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 25.07.2018 – Święto św. Jakuba

17.00 Za + Alfreda Michalskiego w 1. rocznicę śmierci oraz + żonę Łucję.

CZWARTEK – 26.07.2018 – Wsp. św.Joachima i Anny

18.00
1. Za ++ Anielę, Emila Michalski, Helgę, Zygfryda Marek, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ignacego Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Piotra Dubietko od rodzin Szołtysek, Konopka i Drewniok.

PIĄTEK – 27.07.2018 – 

18.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziekowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Marii Rybka z okazji 85-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

SOBOTA – 28.07.2018 – 

6.30 Za ++ Ryszarda Woźnica, brata Franciszka, rodziców Antoniego i Genowefę, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka Kłos, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Klarę Szyma, Ernesta Jaworek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Skrzypczyk, Błaszczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Zofię Musioł w rocznicę śmierci, męża Pawła, Otylię, Romana Jachnik, Marię, Pawła Pyka, Kornelię, Alojzego, Leona Promny, Józefa, Irenę Furgoł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 29.07.2018 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

10.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy i Aniołów Stróżów jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinach Lempa, Noras i Bartoszek.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo św. Marty z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Małgorzaty i Konrada Bartnickich z okazji 1. rocznicy ślubu. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 lipiec 2018

NIEDZIELA – 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, chrzestnego Dariusza Sarkowicz i dziadków z obu stron.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Jakub Jan Opałka, Antoni Mokry, Marcel Szołtysek, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 16.07.2018 – Wsp. NMP z Góry Karmel

18.00 Za ++ Romana, Gertrudę Henisz, Wiktorię, Pawła, Franciszka Jachnik, Annę, Franciszka Kralj, Jadwigę, Herberta Hahn, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 17.07.2018 – 

6.30 Za ++ Janinę, Ludwika Kowol, Franciszka, Piotra Roj, ++ dziadków Kowol, Niedoperski, Roj, Falkus, Teofila, Jadwigę Sobota, Erykę, Romana Macha, ++ z pokrewieństwa Kowol, Roj i ++ kapłanów.

ŚRODA – 18.07.2018 – Święto św. Benedykta

17.00 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio i ich rodzin.

CZWARTEK – 19.07.2018 –

18.00 Za + Martę Wendler w 1. rocznicę śmierci i + męża Bernarda.

PIĄTEK – 20.07.2018 – 

18.00
1. Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, męża Ryszarda, Franciszka, Elżbietę, Leona Dubiel, Benedykta Kupka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Rozalię Wilhelma, Joachima, Alojzego Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł, Mika i Organiściok.

SOBOTA – 21.07.2018 – 

6.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie dla Magdaleny Nieradzik z okazji 80-tej rocznicy urodzin.

18.00 Za ++ Franciszka Szołtysek, jego rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Musioł i Fajkis.

NIEDZIELA – 22.07.2018 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo, przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wojciech Jojko, Julian Martowski, Amelia Szczyrba.

16.30 Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy z okazji 70-tych urodzin Reginy Mryka, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 lipiec 2018

NIEDZIELA – 8.07.2018 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Szołtysek, Fajkis, Kowol, Kaszek i ++ dziadków.

10.30
1. Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, ++ rodziców Gertrudę i Józefa Benisz, teściów Teodora, Florentynę Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Jadwigę Wyciślik, ++ z pokrewieństwa Musioł, Benisz i Bartoszek.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Henryka Głodała.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Franciszek Poborski

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie dla Leonarda Kurpas z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 9.07.2018 –

18.00
1. Za ++ Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, ++ dziadków, ++ sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota i Lis.
2. Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Annę, Jadwigę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Pawła Malik, Anielę, Zbigniewa Romik, Józefa Organiściok, Henryka Woźnica, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 10.07.2018 – 

6.30 Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 11.07.2018 – Święto św. Benedykta

17.00 Za ++ rodziców Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, ++ dziadków z obu stron, Teresę, Zdzisława, Michoń, Lidię Lauterbach oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 12.07.2018 – Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

18.00 Za ++ Elfrydę Kleczka w rocznicę śmierci, Annę, Alojzego Niestrój, ++ dziadków, Elżbietę, Józefa Mryka, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, ++ kapłanów i ojców franciszkanów.

PIĄTEK – 13.07.2018 – Wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Zygmuta Górskiego od sąsiadów z ul. Dębowej.

SOBOTA – 14.07.2018 – 

6.30 Za ++ Jana Sadecki w rocznicę śmierci, rodziców Elżbietę, Bolesława Sadecki, Wilhelma Kisiel, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

16.00 Ku czci Najwyższego Kapłana w intencji ks. Grzegorza Szołtysek z okazji 25-lecia kapłaństwa.

18.00 Za ++ Benedykta Konopka w 6. rocznicę śmierci, Gertrudę, Wiktora Konopka, Łucję, Józefa, Pawła, Anielę Kowol, Józefa Laby, Małgorzatę Wieczorek, ++ z pokrewieństwa Konopka, Kowol, Rajca, Pilny i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, chrzestnego Dariusza Sarkowicz i dziadków z obu stron.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Jakub Jan Opałka, Antoni Mokry, Marcel Szołtysek, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

13.00 Do Boskiej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej, św. Józefa i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny z okazji 25-tej rocznicy ślubu Jadwigi i Bogusława Janota.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 1 – 8 lipiec 2018

NIEDZIELA – 2.07.2018 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów miesiąca czerwca.

10.30 Za + Teresę Hynisz w 1. rocznicę smierci ze wspomnieniem + męża Ewalda.

16.30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej i św.… Więcej →

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 czerwiec – 1 lipiec 2018

NIEDZIELA – 24.06.2018 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich oraz o Dary Ducha Świętego dla Łukasza i Krzysztofa.

10.30 Za ++ Tomasza, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Alfreda, Bernarda Wilk, Teresę, Bernarda Ciupka, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bujara, Jachnik i Musioł.

12.00 Za + Teresę Luks w rocznicę śmierci, męża Rudolfa, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Marię, Teofila Matula, Zygmunta Szindler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas, Halinę Alojzego Kowol, Janusza Głodała, Wiesława Jaszkowic i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 25.06.2018 – 

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary, św. Józefa, św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego w rodzinie.

18.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie dla Elżbiety Rybka z okazji 85-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

WTOREK – 26.06.2018 – 

6.30 Za + Franciszkę Krzysteczko w 1. rocznicę śmierci.

18.00 Za ++ Franciszka Jędryczka w rocznicę śmierci, żonę Marię, Józefa Stefana, Gertrudę Strzodka, Jana, Leokadię Mryka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Rafała Kasperczyk, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Jędryczka, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i ++ kapłanów.

ŚRODA – 27.06.2018 – 

6.30 Za + Zygmunta Górskiego od rocznika 1942.

17.00
1. Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Dary Ducha Świętego dla Pauliny Kleczka z okazji 18-tej rocznicy urodzin.
2. W intencji Dawida Kaczmarczyka z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie.

CZWARTEK – 28.06.2018 – Wsp. św. Ireneusza

6.30 Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Edwarda, Kula, Arkadiusza, Ryszarda Falkus i ++ z pokrewieństwa.

14.30 Ślub rzymski: Kamil Milewski – Judyta Srokowska.

18.00 Za ++ Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Martę, Pawła Pyka, Alojzego Nocoń, Gertrudę Słaboń, Paulinę Antoniego Niedorny, Joannę, Pawła, Tomasza Knosala, Gerarda Bartocha, Konrada Psyk, ++ z pokrewieństwa Pyka, Słaboń i dusze w czyśccu cierpiące.

PIĄTEK – 29.06.2018 – Uroczystość św. Piotra i Pawła

6.30 Za + Teodora, Gertrudę Kurpas, Franciszka, Antoniego, Pawla, Otylię Kasperczyk, Piotra Dudło, ++ z pokrewieństwa Roj, Musioł i Karperczyk.

18.00 Za ++ Henryka Malik w rocznicę śmierci, Jana, Pawła Malik, Franciszka, Agnieszkę, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Marcina Malec, ++ dziadków, Romana Szukała, Janinę, Jana Nocoń, Leona Szołtysek, ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 30.06.2018 – 

6.30 Za ++ Edwarda Kula w rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

13.00 Ślub rzymski: Łukasz Domagała – Sylwia Dragon.

18.00 Za ++ Martę, Wincentego Krzysteczko, Marcina, Bertę, Wincentego, Henryka Nieradzik, Różę, Adolfa Kurpas, Ignacego Długaj, ++ z pokrewieństwa Nieradzik, Krzysteczko i Hudak.

NIEDZIELA – 1.07.2018 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów miesiąca czerwca.

10.30 Za + Teresę Hynisz w 1. rocznicę smierci ze wspomnieniem + męża Ewalda.

16.30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski w ciągu 60 lat życia Joachima Kubickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 czerwiec 2018

NIEDZIELA – 17.06.2018 – XI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, 2 synów, synową, Cecylię, Alojzego Szymura, Różę, Bernarda Tilke, Emilię Bartoszek, męża i syna, Jadwigę Danowski, Teresę, Rudolfa Luks, Joachima Szołtysek, Marię, Teklę Poloczek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + Edmunda Szołtysek na pamiątkę urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Szymona Musioł, jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Marię i Józefa Janik.

PONIEDZIAŁEK – 18.06.2018 – 

6.30 Za ++ rodziców Jana, Kornelię Ilnicki, dziadków Szołtysek, Długaj, Ilnicki, Stanisława Kupczak, Eryka Szołtysek, Mateusza Kowol, Wiktora, Mariana Długaj i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Władysława w rocznicę śmierci, mamę Marię Kozioł, Krystynę, Jana, Edwarda, Zofię, Władysława, Irenę, Tadeusza Wawro, Annę, Franciszka Badura, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Badura i Kozioł.
2. Za ++ Jana Dubietko w 1. rocznicę śmierci, rodziców, dziadków z obu stron i ++ z rodzin Dubietko i Widuch.

WTOREK – 19.06.2018 – 

6.30 O zdrowie dla męża Przemysława.

18.00 Za ++ Martę, Pawła Musioł na pamiątkę urodzin, Jana Musioł, Stanisława Wróblewskiego, jego rodziców, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdoka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Fajkis, Musioł, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka i ++ kapłanów.

ŚRODA – 20.06.2018 – 

6.30 Za ++ Julię, Alojzego Draga, Rafała, Henryka, Elfrydę Stalica, ++ dziadków, Gertrudę Kraiński, Franciszkę Macha, Bernarda i Alfreda Wilk.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Marię Strzyżewską na pamiątkę urodzin, męża Franciszka, wnuczkę Dorotkę, rodziców, ++ z rodzin Niestrój, Krzysteczko, Henryka Kochut i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. O Boże błogosławieństwo w intencji katechetek p. Karoliny Wyciślik i p. Danuty Gospodarek z okazji urodzin.

CZWARTEK – 21.06.2018 – Wsp. św. Alojzego Gonzagi

6.30 Za ++ Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Jana, Różę Nocoń, ++ dziadków, Edwarda Kula, Jana, Kunegundę Hirsz, Łucję, Wiktora, Lucynę Szołtysek, Różę, Alojzego, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za + ks. Henryka Sajdoka od parafian.
2. Za ++ Gerarda Szołtysek w 4. rocznicę śmierci, żonę Marię, braci Roberta i Rajmunda, ++ rodziców i dziadków z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
3. Za + Edwarda Kostrz od kolegi Eugeniusza.

PIĄTEK – 22.06.2018 – 

6.30 Za ++ Piotra, Franciszka, Waleskę, Franciszka, Annę, Józefa Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Erykę, Romana Macha, Ludwika, Janinę Kowol, Ignacego Nocoń, Henrykę, Józefa Czermak, ++ z pokrewieństwa Roj, Swoboda, Dyrbuś, Mierzwa i ++ kapłanów.

9.00 Do Opatrzności Bożej, Ducha Świętego, MB Królowej Rodzin i św. Jana Pawła II w intencji uczniów, ich rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach z podziękowaniem za kończący się rok szkolny i z prośbą o błogosławieństwo w okresie wakacyjnym.

18.00
1. Za + Jana Bartoszek, Teodora, Otylię, Stefana Fajkis, ++ dziadków, Stanisława, Martę, Ewalda, Łucję Bartoszek, Józefa Korcela, Józefa, Anielę Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Czerner i Suliga.
2. Za ++ Gertrudę, Jana, Marię, Apolonię, Alfonsa Smorz, Otylię, Roberta Koleczko, Marię, Antoniego Krystek, Alojzego Baraniok, Henryka Woźnica, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 23.06.2018 – 

6.30
1. Za ++ Alojzego Roj w rocznicę śmierci, syna Pawła, rodziców, teściów, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Roj, Jachnik, Spyra, Kurpas, Krzysteczko, Bujara, Chwiołka, Kołodziej, Malina i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Niedziela i Teichgraber.
3. O Boże błogosławieństwo w intencji pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę.

18.00 Za ++ Gertrudę, Wilhelma, Zygmunta, Mirosława Mika, Ryszarda Wojciechowski, Genowefę Mijacz, Bogusława Leśnik, Damanzego Lauterbach, Antoniego Mazurek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kula, Mika i Wojciechowski.

NIEDZIELA – 24.06.2018 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich oraz o Dary Ducha Świętego dla Łukasza i Krzysztofa.

10.30 Za ++ Tomasza, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Alfreda, Bernarda Wilk, Teresę, Bernarda Ciupka, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bujara, Jachnik i Musioł.

12.00 Za + Teresę Luks w rocznicę śmierci, męża Rudolfa, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Marię, Teofila Matula, Zygmunta Szindler, Annę, Karola, Romana Roskosz, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas, Halinę Alojzego Kowol, Janusza Głodała, Wiesława Jaszkowic i ++ z pokrewieństwa. (więcej…)