Intencje mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 listopad 2019

NIEDZIELA – 10.11.2019 – XXXII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Grzegorza Romik w 1. rocznicę śmierci.

10.30 Za ++ męża i ojca Zygmunta Mryka w rocznicę śmierci, Roberta, Jadwigę Mryka, Ludwika, Marię Skrzypczyk, ++ dziadków, Erwina, Adelę Franik, ++ z rodzin Mryka, Skrzypczyk, Polnik oraz dusze opuszczone.

12.00 O radość wieczną dla + Gerarda Lauterbach od koleżanek i kolegów z rocznika 1943.

14.30 Do Bożej Opatrzności o zdrowie i błogosławieństwo dla żyjących z rodziny Jana i Rozalii Rybka oraz o radość wieczną dla zmarłych.

16.30 Za ++ Agnieszkę, Wiktora, Małgorzatę Henryka Bednar, Gertrudę, Józefa Kurda, Waldemara Wojtasek, Stanisława Lasota, Teresę, Józefa Tomanek, Wandę, Józefa Gębolis, ++ z pokrewieństwa Bednar, Kurda, Lasota, Wojtasek i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 11.11.2019 – Wsp. św. Marcina z Tours

6.30 Za ++ zalecanych.

9.00 O Boże błogosławieństwo w intencji Ojczyzny.

18.00
Za ++ Eryka, Marię Spyra, Jerzego, Angelę, Emila Piszczelok, dziadków, ++ z pokrewieństwa Spyra, Kucjas, Malcherczyk, Piszczelok, Dolores, Gerhata Grześka, Achilesa Związek, Jana Karwat, Wernera Wochnik, ++ sąsiadów, kapłanów i dusze czyśćcowe.

WTOREK – 12.11.2019 – Wsp. św. Jozafata

6.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Jana Liwa w rocznicę śmierci, Ryszarda, Helenę, Teresę, Martę, Jadwigę Matula, 3 braci, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ zalecanych.

ŚRODA – 13.11.2019 – Wsp. św. męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

6.30 Za ++ Franciszkę, Pawła, Teresę, Erykę, Ewalda Pindur, Zygfryda Skura, Łucję, Jerzego Stalica, rodziców, teściów, siostrę Edeltrautę i męża Helmuta Cieplik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę dla uczestników pieszej pielgrzymki do Częstochowy, ich rodzin i wszystkich ofiarodawców.

CZWARTEK – 14.11.2019 – 

6.30 Za ++ Annę, Piotra Żymełka, Marię, Karola Wrzask, Emila Sosna, Stanisława Sznajder, ++ z rodzin Żymełka i Michalski.

18.00
1. Za ++ Martę, Ryszarda, Alfreda, Romana Teichgraber, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Małgorzatę Swoboda, Jadwigę, Antona Finke, Stanisława, Gertrudę Mrozek, Agnieszkę, Pawła Niedziela, Dariusza Ciszewskiego i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Martę Wójcik w rocznicę śmierci, męża Piotra, rodziców z obu stron, Anielę, Józefa, Jadwigę Korol, Jadwigę Helios, Magdalenę, Wilhelma Włodarz, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, Gertrudę, Jana Plewnia, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 15.11.2019 – 

6.30 Za ++ Łucję, Władysława Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Urszulę Szołtysek, męża Franciszka, ++ z rodzin Szołtysek, Dudek, Miliczek i Kruszel.
2. Za + Bolesława Świerczka od rodzin kapłanów i franciszkanów.

SOBOTA – 16.11.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Cecylię, Henryka Wranik, ich rodzeństwo, Marię, Tadeusza Wranik, Marię Antoniego, Kazimierza Strojny, Edmunda Kowol, Annę, Alojzego Kula, Tadeusza Toman, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Eryka Muras od sąsiadów z ul. Zamkowej, Zabrskiej i Basztowej.

NIEDZIELA – 17.11.2019 – XXXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Romana, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30 Za + Tadeusza Pyka od koleżanek i kolegów z rocznika 1957.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Tadeusz Bartnicki, Gabriel Szołtysek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Ewę Tabath w 30. dzień po śmierci. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 3 – 10 listopad 2019

NIEDZIELA – 3.11.2019 – XXXI Niedziela Zwykła

8.00
1. Za + Krystiana Koim od kolegów i koleżanek z rocznika 1969 oraz ++ wychowawców.
2. Przez wstawiennictwo św. Huberta o błogosławieństwo Boże dla członków Koła Łowieckiego Bór z Rudy Śląskiej i ich rodzin.

10.30 Za ++ rodziców Anielę, Zbigniewa, brata Grzegorza Romik, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, Pawła Malik, Dorotę, Ryszarda Kupka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, dziadków, 2 szwagrów, sąsiadów, kuzynów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ Antoniego Ratka w rocznicę śmierci, syna Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Zofię, Roberta, Eugeniusza Jagła, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 4.11.2019 – Wsp. św. Karola Boromeusza

6.30 Za ++ Marię, Roberta, Gerarda, Marka Herisz, Kornelię, Joachima Wypiór, Annę, Wilhelma, Wiktora Kisiel, Jana, Bolesława, Elżbietę Sadecki, Gertrudę, Alfonsa, Stefana Krzysteczko, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Herisz, Kisiel, Morawiec i Paździor.

18.00
1. Za ++ Leona, Romana, Julię, Józefa Szołtysek, Teodora, Franciszkę, Leona, Janinę, siostrę Arnoldinę Mryka, Gertrudę, Bernarda, Joachima Pyka, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok, Henryka Malik, Łucję, Alfreda Michalski, Edwarda Harazim, Iwonę Wawoczny i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kurta Kuta w rocznicę śmierci, Annę, Pawła, Waltra Kuta, Gertrudę, Ryszarda Musioł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 5.11.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Teodora Szołtysek, jego rodziców, rodzeństwo, Andrzeja Nowak, Helenę Biela, ++ z rodziny Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Wincentego Kraińskiego od sąsiadów z ul. Działkowej.

ŚRODA – 6.11.2019 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Elżbietę, Wilhelma Długaj, dziadków, ++ z rodzin Matuszczyk, Długaj, Kowol, Achtelik, Kołodziej, Janota, Luks, Kaczmarczyk i Wieczorek.
2. Za ++ Annę, Teodora, Stanisława, Henryka, Bernarda Stachura, Feliksa Dymarz, Alberta, Wandę Kowol, Franciszka, Annę Kowol.

CZWARTEK – 7.11.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Teresę Swoboda w rocznicę śmierci, Elfrydę, Alojzego Swoboda, Olgę, Karola Richter, Weronikę, Romana Macha, ++ z pokrewieństwa Swoboda i Macha.
2. Za ++ Arkadiusza, Sebastiana i Jana Wróbel.

PIĄTEK – 8.11.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Eryka Sobota w rocznicę śmierci, Marię, Leona, Franciszka, Renatę Sobota, Jerzego, Helenę Stelmach, Stanisława Sowa i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kornelię Karcz w rocznicę śmierci, męża Antoniego, wnuka Tomasza, ++ z pokrewieństwa Karcz, Loska i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 9.11.2019 – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

6.30 Za + Bogdana Danowskiego od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Dębowej.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy ślubu Ewy i Bolesława Słaboń, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Swiętego dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Bożenę Musiał, Jerzego, Annę Kowol, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk.
2. Za ++ Józefa Krzysteczko w rocznicę śmierci, żonę Franciszkę i ++ rodziców z obu stron.

NIEDZIELA – 10.11.2019 – XXXII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Grzegorza Romik w 1. rocznicę śmierci.

10.30 Za ++ męża i ojca Zygmunta Mryka w rocznicę śmierci, Roberta, Jadwigę Mryka, Ludwika, Marię Skrzypczyk, ++ dziadków, Erwina, Adelę Franik, ++ z rodzin Mryka, Skrzypczyk, Polnik oraz dusze opuszczone.

12.00 O radość wieczną dla + Gerarda Lauterbach od koleżanek i kolegów z rocznika 1943.

14.30 Do Bożej Opatrzności o zdrowie i błogosławieństwo dla żyjących z rodziny Jana i Rozalii Rybka oraz o radość wieczną dla zmarłych.

16.30 Za ++ Agnieszkę, Wiktora, Małgorzatę Henryka Bednar, Gertrudę, Józefa Kurda, Waldemara Wojtasek, Stanisława Lasota, Teresę, Józefa Tomanek, Wandę, Józefa Gębolis, ++ z pokrewieństwa Bednar, Kurda, Lasota, Wojtasek i dusze w czyśćcu cierpiące.

(więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 27 październik – 3 listopad 2019

NIEDZIELA – 27.10.2019 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Otylii Krzymyk, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wiktoria Woźnica, Michał Drażyk, Franciszek Pyka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 W intencji Jakuba Słaboń z okazji 18. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego.

PONIEDZIAŁEK – 28.10.2019 – Święto św. Szymona i Judy Tadeusza

6.30 Za ++ Konrada Papkala, rodziców, Annę, Alojzego Hofman, rodzeństwo, Huberta Szymura, rodziców, Alojzego Roj, Paulinę, Wiktora Szołtysek i ++ z rodzin.

18.00
1. Za ++ Lidię, Teresę, Jana, Ernesta Promny, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Edwarda Harazim, ++ z pokrewieństwa Rożek i Promny.
2. Za ++ Józefa Strzodka w rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Stefana, Franciszka, Marię Jędryczka, Leokadię, Jana Mryka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta, Kasperczyk i ++ kapłanów.

WTOREK – 29.10.2019 – 

6.30 Za + Henryka Wieczorek od sąsiadów z ul. Swobody.

18.00
1. Za + Anetę Waniek w rocznicę śmierci, ojca Leona i ++ dziadków z obu stron.
2. Za + Tadeusza Pyka w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 30.10.2019 – Święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Anny, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60. rocznicy urodzin Andrzeja Janota, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

17.00
1. Do NSPJ z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
2. Za ++ Różę, Jana Nocoń, Gertrudę, Wilhelma, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Zofię Długaj, Łucję, Wiktora, Łucję Szołtysek, Jana, Kunegundę Hirsz, ++ z rodzin Nocoń, Swoboda i Szołtysek.

CZWARTEK – 31.10.2019 – 

6.30 Za + Urszulę Szołtysek od służby liturgicznej.

18.00
1. Za + Tadeusza Pyka od sąsiadów z ul. Wolności i Leśnej.
2. Za ++ Paulinę, Antoniego Niedorny, Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Pawła Pyka, Joannę, Pawła, Tomasza Knosala, Gerarda Bartocha, Konrada Psyk, ++ z pokrewieństwa Niedorny, Pyka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 1.11.2019 – Uroczystość Wszystkich Świętych 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

10.30 Za ++ członków Żywego Różańca.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ kapłanów, którzy służyli w Paniówkach przy ołtarzu Pana i ++ kapłanów pochodzących z naszej parafii: ks. Jana Kurpasa, ks. Henryka Sajdoka, ks. Bernarda Czakańskiego, ks. Edmunda Łukaszka, ks. Wiktora Bentkowskiego, ks. Antoniego Plewnię, ks. Mariusza Kaspara, ks. Józefa Szołtyska, ks. Alfreda Botor, ks. Bernarda Bartoszek, ks. Leonarda Swoboda.

15.00 Za ++ zalecanych.

SOBOTA – 2.11.2019 – Wsp. Wiernych Zmarłych

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Za + Wincentego Kraińskiego od Żywego Różańca.

18.00 
1. Za ++ Pawła, Julię, Marię, Alfonsa, Amandę, Emila, Anielę Belok, Czesława, Klaudię, Katarzynę Reszel, ich rodziców, rodzeństwo, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Michała Depa, Cecylię, Mieczysława Kowalczyk, Urszulę, Stefana Króliczek, Gertrudę, Wincentego Kraiński, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Franciszkę Promny w rocznicę śmierci, męża Teodora, 2 synów i synowe, wnuka Leona, Rajmunda, Marię, Wiktora Szołtysek, 2 braci i bratową Marię, Gertrudę, Annę, Józefę, Oskara, Edeltrautę Mryka, ++ dziadków, Teodora Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 3.11.2019 – XXXI Niedziela Zwykła

8.00
1. Za + Krystiana Koim od kolegów i koleżanek z rocznika 1969 oraz ++ wychowawców.
2. Przez wstawiennictwo św. Huberta o błogosławieństwo Boże dla członków Koła Łowieckiego Bór z Rudy Śląskiej i ich rodzin.

10.30
Za ++ rodziców Anielę, Zbigniewa, brata Grzegorza Romik, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, Pawła Malik, Dorotę, Ryszarda Kupka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, dziadków, 2 szwagrów, sąsiadów, kuzynów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ Antoniego Ratka w rocznicę śmierci, syna Kazimierza, Florentynę, Józefa Ratka, Zofię, Roberta, Eugeniusza Jagła, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Roberta Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

(więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 20 – 27 październik 2019

NIEDZIELA – 20.10.2019 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00 O radość życia wiecznego dla + Stefana Szołtysek w dniu wspomnienia jego 70-tych urodzin.

10.30 Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, ojca Pawła i Edwarda, Andrzeja Rożek i ++ z pokrewieństwa.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jana Wójcik, jego rodziców i chrzestnych.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 65 lat małżeństwa Zofii i Bolesława Mijacz i 1. rocznicy ślubu Hanny i Michała Mikno, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza Głodała w 5. rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, dziadków Kowol, Głodała, Góralski, ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń, Szindler i Grzywok.

PONIEDZIAŁEK – 21.10.2019 – 

6.30 Za + Eryka Murasa w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji rocznicy urodzin Gabrieli, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Za ++ Marka Herisz w 15. rocznicę śmierci, jego ojca Gerarda, dziadków z obu stron, Leona, Ryszarda Łukwińskiego, Stefanię, Jerzego Gajda, ++ z rodzin Nagengast, Herisz, Kisiela i Wypiór.

WTOREK – 22.10.2019 – Wsp. św. Jana Pawła II

6.30 Za + Magdalenę Nieradzik w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ Piotra Nowak na pamiątkę urodzin, rodziców Annę, Pawła, szwagra Roberta, Jana Morawiec w rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, syna Gotfryda, Różę Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Jadwigę Kiełkowski, Arka Szwajnoch, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Henryka Wieczorek w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA –  23.10.2019 –

6.30 Za ++ Tomasza, Rozalię Pyka, Konrada Długaj, Konstantego, Zofię, 6 synów, synową Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Annę, Franciszka Zygmunta, Mateusza Kowol, Martę, Szczepana Achtelik, Marię Pilny, Karola Strzoda, Jana Lenża i ++ z pokrewieństwa.

17.00
1. Za ++ Łucję, Benedykta Szołtysek w rocznicę śmierci, Henryka, Gertrudę, Szczepana Gemander, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander oraz dusze opuszczone.
2. Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Hahn, dziadków, Janinę Piecha, Ignacego Bartoszek, Wilhelma Musioł, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 24.10.2019 – 

6.30 Za ++ Elfrydę Kubicki na pamiątkę urodzin, męża Emila, rodziców, rodzeństwo Loska, Kubicki, Jana i Kunegundę Hirsz.

13.00 Ślub: Marcin i Ramona Knapik.

18.00
1. Za ++ Alojzego, Wiktora, Józefę, Agnieszkę, Marię, Wincentego, Julię, Władysława, Łucję Kołodziej, Jana, Rozalię, Emilię, Stefana, Magdalenę Stachura, Elżbietę, Wilhelma Długaj, Małgorzatę, Pawła Swoboda, Annę, Pawła Janota, Monikę, Konrada Hawełka, Agnieszkę, Wiktora Morgała i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.

PIĄTEK – 25.10.2019 – 

6.30 Za ++ Joachima Szołtysek w rocznicę śmierci, Rozalię, Wilhelma, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Helenę, Józefa Błaszczyk, Rudolfa Widuch, Leokadię, Franciszka Hopek, Mariana Organiściok, Józefa Piecha i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata w rodzinie Foks i w rodzinach dzieci.
2. Za ++ rodziców Wandę, Bernarda Podmarański, Zofię, Alojzego Nalepa, Waldemara Gawliczek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 26.10.2019 – 

6.30 Za ++ Józefa, Elżbietę Mryka, Anielę, Emila Michalski, dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Gretę Wita, Edmunda Szołtysek, Anielę, Ewalda Szymura, Ignacego Bartoszek, Emilię Kleczka, Łucję Czopek i ++ kapłanów.

13.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za przeżyte 50 lat małżeństwa Marty i Alfreda Musioł, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla całej rodziny.

15.00 Do Opatrzności Bożej w podziękowaniu za przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę dla rocznika 1964 i o wieczną radość dla ++ kolegów i nauczycieli.

18.00
1. Za ++ Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostrę, szwagra, Henryka, Katarzynę Lazar, Irenę Omozik, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, Andrzeja Talecki, ++ dziadków, rodziców chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Barbarę, Juliusza, Augusta, Alojzego, Emilię, Alfreda, Łucję Michalski, Alfreda, Marię, Annę, Władysława, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko, Annę, Piotra Żymełka, Gertrudę, Ludwika, Renatę, Tadeusza Pyka, ++ z pokrewieństwa Michalski i Gancarczyk.

NIEDZIELA – 27.10.2019 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Otylii Krzymyk, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wiktoria Woźnica, Michał Drażyk, Franciszek Pyka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 W intencji Jakuba Słaboń z okazji 18. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 13 – 20 październik 2019

NIEDZIELA – 13.10.2019 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda Kula na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + Łucję Szołtysek w 1. rocznicę śmierci i + męża Konrada.

12.00
1. Do MB Różańcowej, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II jako podziękowanie za 10 lat małżeństwa Basi i Dawida Panasiewicz, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, łaskę zdrowia, a także opiekę Aniołów Stróżów dla Jakuba, Zuzanny i Agaty.
2. Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za dar kanonizacji św. Johna kardynała Newmana.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

PONIEDZIAŁEK – 14.10.2019 – 

6.30 Za ++ Józefa, Marię Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, ++ dziadków, chrzestnych, kapłanów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa Pawlas, Woźnica i Kasperczyk.

18.00
1. Za ++ Alojzego Kot na pamiątkę urodzin Różę, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Leona, Anielę, Edwarda Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Alfreda Długaj na pamiątkę urodzin, żonę Jadwigę, synów Herberta, Reinholda i Leona, synowe Edeltrautę i Magdalenę, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów, Annę Krzysteczko i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 15.10.2019 – Wsp. św. Teresy od Jezusa 

6.30 Za + Bolesława Świerczka od Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

18.00
1. Za ++ rodziców Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Bolesława Duży, Łucjana Wuzik, ++ dziadków Chwiołka, Kaczmarczyk, Jojko, Dębiński, Tomasza Mryka, Leona, Ludwika Pilny, ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Gerarda Lauterbach w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 16.10.2019 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

6.30 Za ++ rodziców, męża, zięcia, dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Jadwigę, Pawła Kotyczka, dziadków Kotyczka, Marię, Romana, Tomasza Mryka, Annę, Wacława Głuch, Różę, Joachima Musioł, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 17.10.2019 – Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego

6.30 Za + Waltera Wieczorek od rocznika 1942.

18.00
1. Za ++ Otylię Kot w rocznicę śmierci, męża Konrada, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Michała, Magdalenę, Wilhelma, Zofię, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 18.10.2019 – Święto św. Łukasza Ewangelisty 

6.30 Za + Magdalenę Nieradzik od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

18.00
1. Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Andrzeja, Annę, Eugeniusza Kosiński, Łucję Szołtysek, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, ++ dziadków, ++ z rodzin Szołtysek, Kowol oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Alojzego Szołtysek w rocznicę śmierci i ++ rodziców.

SOBOTA – 19.10.2019 – 

6.30 O światłość wiekuistą i wieczne odpoczywanie dla + Jacka Szołtysek od sąsiadów z ul. Leśnej i Wolności.

12.00 Ślub: Sebastian Kaizik – Malwina Kaizik.

18.00
1. O dar życia wiecznego dla Jana Żymełka w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Jana Muszalik w rocznicę śmierci, Andrzeja Muszalik, Ulryka Galański, Władysława Sarkowicz, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
3. W intencji rocznika 1984 jako podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o dalsze błogosławieństwo Boże oraz o radość wieczną dla kolegi Marcina Kubisza.

NIEDZIELA – 20.10.2019 – XXIX Niedziela Zwykła 

8.00 O radość życia wiecznego dla + Stefana Szołtysek w dniu wspomnienia jego 70-tych urodzin.

10.30  Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, ojca Pawła i Edwarda, Andrzeja Rożek i ++ z pokrewieństwa.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jana Wójcik, jego rodziców i chrzestnych.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 65 lat małżeństwa Zofii i Bolesława Mijacz i 1. rocznicy ślubu Hanny i Michała Mikno, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza Głodała w 5. rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, dziadków Kowol, Głodała, Góralski, ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń, Szindler i Grzywok. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 6 -13 październik 2019

NIEDZIELA – 6.10.2019 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Marię, Teklę, Jana Poloczek, Cecylię, Gertrudę Kasperczyk, Bogdana, Jadwigę, Mieczysława Danowski, Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Cecylię, Alojzego Szymura, Bernarda, Różę Tilke, Teresę, Rudolfa Luks, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Joachima Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 70. rocznicy urodzin Leona Janota, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa jako podziękowanie za 25 lat małżeństwa Beaty i Janusza Promny, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Zuzanna Bogacz.

16.30 Za ++ Andrzeja Rożek w rocznicę śmierci i urodzin, ojca Pawła Malik, teściów, dziadków, chrzestnych, Michała Rosa, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 7.10.2019 – Wsp. MB Różańcowej

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk od sąsiadów z ulic Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

18.00
1. Za ++ Arkadiusza Falkus na pamiątkę urodzin, ojca Ryszarda, ++ dziadków Falkus, Lempa, Rybka, Grabiec, Edwarda Kula i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Marię, Pawła, Edmunda, Alfreda, Ryszarda, Bernarda Kowol, Jana, Gertrudę, Roberta, Rutę, Alojzego Musioł, Cecylię, Henryka, Tadeusza, Marię Wranik, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Kazimierza Strojny, Franciszkę, Józefa Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 8.10.2019 – 

6.30 O radość wiekuistą i wieczne odpoczywanie dla + Gerarda Lauterbach od sąsiadów z ul. Leśnej i Wolności.

18.00
1. Za ++ Stanisława Rybka na pamiątkę urodzin, jego rodziców, rodzeństwo, teściów, Jana, Martę, Antoniego Marcisz, Stanisława, Gertrudę Mrozek, Dariusza Ciszewski, Różę Grodzki, Andrzeja Nowak i ++ sąsiadów.
2. Za + Elfrydę Kasperczyk w 30. dzień po jej śmierci.

ŚRODA – 9.10.2019 – 

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk od koleżanek i kolegów z rocznika 1940.

17.00
1. Za ++ męża Stefana Krzymyk, rodziców, teściów, Józefa Organiściok, Huberta Piecha, Józefa Kowol, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ rodziców Annę Józefa Spyra, Marię Pawła Pyka, córkę Katarzynę, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Roj, Spyra, Pyka oraz ++ kapłanów.

CZWARTEK – 10.10.2019 – 

6.30 Za ++ Rudolfa Luks na pamiątkę urodzin, żonę Teresę, Mariannę, Władysława, Mieczysława, Edwarda Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Franciszka Musioł w rocznicę śmierci, żonę Adelajdę, Leona Nocoń na pamiątkę urodzin, Anetę Waniek, Alfreda Nocoń, Iwonę Wawoczny, ++ dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Morawiec, Piotra Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Ryszarda, Romana, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Roj, Mandrela i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 11.10.2019 – 

6.30 Za ++ Marię, Wiktora, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Zofię, Konstantego, 7 synów, Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Marię, Stanisława Bednarczyk, Annę, Franciszka, Zygmunta, Mateusza Kowol, Martę, Szczepana Achtelik, Teresę, Ewalda Hynisz, ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Benedykta Nocoń od znajomych rodzin Ptak i Sładek z Jaśkowic.

SOBOTA – 12.10.2019 – 

6.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 30 lat małżeństwa Urszuli i Stefana Hynisz, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Stefana, Otylię, Teodora Fajkis, Agnieszkę, Karola, Henryka, Eugeniusza, Jarosława, Marcina Biskup, ++ z pokrewieństwa Fajkis, Musioł, Rusin i Biskup.
2. Za ++ Dominika, Małgorzatę, Franciszka, Gertrudę Spadek, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Józefa Pixa, Stanisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, chrzestnych, z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Dawid Teichgraber.

NIEDZIELA – 13.10.2019 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda Kula na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + Łucję Szołtysek w 1. rocznicę śmierci i + męża Konrada.

12.00
1. Do MB Różańcowej, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II jako podziękowanie za 10 lat małżeństwa Basi i Dawida Panasiewicz, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, łaskę zdrowia, a także opiekę Aniołów Stróżów dla Jakuba, Zuzanny i Agaty.
2. Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za dar kanonizacji św. Johna kardynała Newmana.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29 wrzesień – 6 październik 2019

NIEDZIELA – 29.09.2019 – XXVI Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów września.

10.30 Za ++ Lidię Gancarczyk w rocznicę śmierci, męża Bernarda, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Hanna Brzeska, Marcel Jakubi, ich rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Marcina Tajnert, jego rodziców i chrzestnych.
3. Do NSPJ, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Kraiński, Chojnacki i Tajnert.

16.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Nocoń, jego rodziców i chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK – 30.09.2019 – Wsp. św. Hieronima

6.30 Za ++ Pawła Roj w rocznicę śmierci, ojca Alojzego, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Gertrudę, Stefana, Józefa Strzodka, Leokadię, Jana Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, Elfrydę, Rafała Kasperczyk, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i ++ kapłanów.
2. Za ++ Marię, Franciszka Jędryczka, Jadwigę, Urszulę, Konrada, Henryka, Antoniego, Leonarda Kuchta, ++ dziadków, ++ z rodzin Zdzieblok, Widuch, Kasperczyk i Strzodka.

WTOREK – 1.10.2019 – Wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

6.30 Za ++ Erykę, Romana, Franciszka, Gertrudę Macha, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Florentynę, Leopolda, Stefana Tomecki, Anielę, Franciszka Loska, Alojzego Bryłka, Edwarda, Anielę, Józefa, Herberta Loska, Franciszka, Piotra Roj, ++ z pokrewieństwa Mierzwa, Skiba i Macha.

18.00 Za ++ Mateusza, Zygmunta, Franciszka, Annę Kowol, Eryka Szołtysek, Zygmunta Gołąb, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Długaj, Mijacz, Hynisz, Ilnicki, Kostrz, Pilny, Achtelik, Sobota i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 2.10.2019 – Wsp. św. Aniołów Stróżów

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Różę Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Konrada Malcherek, Łucję, Konrada Szołtysek, Dominika Spadek, Jana Muszalik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Franciszka Rybka na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów, rodzeństwo z obu stron, Różę, Alfreda Mryka, Wiktora Dylus, ++ z rodzin Szołtysek, Rybka oraz ++ kapłanów.

CZWARTEK – 3.10.2019 – 

6.30 Za ++ rodziców Jadwigę, Rafała Woźnica, Łucję, Józefa Hyba, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z okazji 50. rocznicy urodzin Jadwigi Nocoń, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy oraz św. Cecylii jako podziękowanie za już odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Jakuba Nocoń z okazji 18. rocznicy urodzin.

PIĄTEK – 4.10.2019 – Wsp. św. Franciszka z Asyżu 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Annę, Edmunda Wilczyński, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Antoninę Makselon, ++ z rodzin Wilczyński, Paszek, Ćmok, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 5.10.2019 – 

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Za + Magdalenę Nieradzik od Wspólnoty Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ Gertrudę, Józefa Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, dziadków z obu stron, Lidię Lauterbach, Teresę, Zdzisława Michoń, kuzynkę Cecylię oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Edwarda Drobny na pamiątkę urodzin, Małgorzatę, Gerarda Drobny, Elżbietę, Jana Kania, Martę, Józefa, Henryka Pacha, Wiktorię Makselon, ++ z pokrewieństwa Drobny, Pacha, Malcher oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 6.10.2019 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Marię, Teklę, Jana Poloczek, Cecylię, Gertrudę Kasperczyk, Bogdana, Jadwigę, Mieczysława Danowski, Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Cecylię, Alojzego Szymura, Bernarda, Różę Tilke, Teresę, Rudolfa Luks, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Joachima Szołtysek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 70. rocznicy urodzin Leona Janota, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa jako podziękowanie za 25 lat małżeństwa Beaty i Janusza Promny, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Zuzanna Bogacz.

16.30 Za ++ Andrzeja Rożek w rocznicę śmierci i urodzin, ojca Pawła Malik, teściów, dziadków, chrzestnych, Michała Rosa, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 22 – 29 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 22.09.2019 – XXV Niedziela Zwykła

8.00 W podziękowaniu za modlitwę i duchowe wsparcie od sąsiadów i znajomych w intencji syna i żony.

10.30 Za ++ Agnieszkę Szołtysek w rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę i Konrada, Alfonsa, Krystynę, Ignacego, Margaret Szołtysek, Pawła, Jadwigę, Marię Spojda, ++ dziadków, Franciszkę, Annę, Józefę Mryka, Pawła Langer, Arkadiusza Falkus ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Do Opatrzności Bożej, Matki Bożej Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 5 lat małżeństwa Patrycji i Sebastiana Szołtysek, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla małżonków, syna Marcela i dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Rafała Kasperczyk na pamiątkę urodzin, żonę Elfrydę, rodziców Katarzynę i Augustyna, Marię, Hermana, Franciszka Bartoszek, Martę, Piotra Wójcik, Marię, Franciszka Jędryczka, Bogusława Szczepański, Teresę, Lidię, Jana Promny, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Włodarz.

PONIEDZIAŁEK –  23.09.2019 – Wsp. św. o. Pio z Pietrelciny

6.30 Za ++ Ryszarda Falkus w rocznicę śmierci, syna Arkadiusza, Zofię, Franciszka Falkus, Różę, Ryszarda, Henryka, Józefa, Klarę, Martę Lempa, Kunegundę, Jana Zawisza, Jana, Leokadię Mryka, Teresę Matula, Franciszka, Piotra Roj, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Alfreda Kowol, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Falkus, Mryka, Kuberek, Galwas, Rybka, ++ kapłanów, franciszkanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za + Arkadiusza Wróbel na pamiątkę urodzin.
2. Za ++ Zofię, Jana, Czesława Małysiak, Marię, Ludwika Oleks, Arkadiusza Wróbel, Gertrudę, Józefa Benisz, Danutę, Janusza Bąk, Romana, Kunegundę Musioł, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, ++ dziadków z obu stron.

WTOREK – 24.09.2019 – 

6.30 Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, 2 synów, Kacpra, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła, Marię, Wojciechę Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Stanisława, Krystynę Sobota, Matyldę Piszczelok, Annę Kisiela, Helenę, Huberta Kotulla, Jana, Kornelię Ilnicki, Adelajdę Patoń, Stefanię Grymel oraz ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Sobota i Piszczelok.

18.00 Za + Eugeniusza Jonda w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 25.09.2019 – 

6.30 Za ++ Antoniego, Marię, Alojzego, Rafała, Benedykta, Łucję Szołtysek, Juliusza, Barbarę, Emilię, Alojzego, Augustyna, Alfreda, Łucję Michalski, Piotra, Annę Żymełka, Bernarda, Franciszkę Kowol, Katarzynę, Henryka Lazar, Alfreda, Marię Gancarczyk, Ludwika, Gertrudę, Renatę Pyka, Tomasza Mryka, Horsta, Marię Koim, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Grzegorza Krzysteczko, Benedykta Nocoń, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

17.00
1. Do św. Barbary, św. Józefa, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 85 lat życia Bolesława Promny, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą.
2. Za ++ Różę, Alojzego, Agnieszkę, Małgorzatę, Pawła, Henryka Swoboda, Matyldę, Alojzego, Stefanię Jezusek, Rafała, Zofię, Jana Mucha, Marcina Władysława Chraścima, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 26.09.2019 – 

6.30 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Alfreda Teichgraber, ich rodziców, rodzeństwo, Jadwigę Finke, Monikę Kozubek, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Małgorzatę Swoboda, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Ignacego, Anielę, Edmunda Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, ++ dziadków, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Janota i Lis.
2. Za ++ Alojzego Paździor w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, Marię Badura, Gertrudę, Teodora Macha, Eugeniusza Jagła, Henryka Kuchta, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 27.09.2019 – Wsp. św. Wincentego a Paulo

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk i męża Rafała od Marii Dziech z Zabrzega.

18.00
1. Za ++ Franciszka, Zofię Falkus, Teresę Matula, Helenę, Ryszarda Matula, Zofię, Alojzego Nalepa, Franciszkę, Franciszka Foks i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Serafinę Alojzego Długaj, Janinę, Zygmunta, Krystynę Skrzydeł, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, Pawła Bartoszek, Ryszarda Kowalczyk, ++ z pokrewieństwa Długaj, Skrzydeł i Pawlas.

SOBOTA – 28.09.2019 – Wsp. św. Wacława

6.30 Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, ++ dziadków, Konrada Długaj, Martę Kot, Antoninę Makselon, Jana Kopel, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Teresę, Jana Kochaneckich, ich rodziców, rodzeństwo. Michała Włodarz, jego rodziców, Wilhelma, Magdalenę, Jana, Lidię, Helenę, Lucjana Zofię, Ewalda Włodarz, Krzysztofa Leszczyńskiego, Emilię Bartoszek, męża i syna, Konrada, Otylię Kot, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Wójcik, Lorek i Kasperczyk.
2. Za + Ryszarda Woźnica na pamiątkę urodzin, brata Franciszka, rodziców, teściów, Agnieszkę Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 29.09.2019 – XXVI Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów września.

10.30 Za ++ Lidię Gancarczyk w rocznicę śmierci, męża Bernarda, Edwarda Kula, ++ z rodzin Gancarczyk, Szołtysek, Kula, Rybka, Michalski, Bartoszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Hanna Brzeska, Marcel Jakubi, ich rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Marcina Tajnert, jego rodziców i chrzestnych.
3. Do NSPJ, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Kraiński, Chojnacki i Tajnert.

16.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Nocoń, jego rodziców i chrzestnych. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 15.09.2019 – XXIV Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo oraz o światło Ducha Świętego dla animatorów i członków Wspólnoty Dorosłych na nowy rok formacyjny 2019/2020.

10.30 Za ++ ojca Pawła Domin na pamiątkę urodzin, dziadków Domin, Hahn, Mijacz, Rychter, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Garcorz, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 80. urodzin Gertrudy Sowa, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

PONIEDZIAŁEK – 16.09.2019 – Wsp. św. Korneliusza i Cypriana

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk od Teresy i Wiesława Londzin z Zabrzega.

18.00
1. Za ++ ojca Franciszka Loska w rocznicę śmierci, mamę Anielę Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę Macha, Emila, Elfrydę Kubicki, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Kowol, Loska.
2. Za ++ Elżbietę Bartoszek, męża, córkę, Zygmunta Górskiego, jego rodziców, rodzeństwo, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Pecel.

WTOREK – 17.09.2019 – 

6.30 Za ++ teściów, męża, córkę, siostry i rodziców.

18.00
1. Za ++ ojca Dominika Spadek na pamiątkę urodzin, Wiktora Mazurek, Walentego Marzec, Gertrudę Spadek, Józefa Pixa, Łucję Szołtysek, ++ dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Stefanię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Stanisława, Marię, Ewalda Moryc, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 18.09.2019 – Święto św. Stanisława Kostki 

6.30 Za + Bolesława Świerczek od Róż Różańcowych.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Teresę Szczygieł w rocznicę śmierci, Remigiusza Szczygieł, ++ rodziców Szczygieł i Zaszkodny.

CZWARTEK – 19.09.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Alfonsa Pyka, rodziców, brata, ++ z pokrewieństwa Pyka, Niedorny i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Wiktora, Łucję Szołtysek, Huberta, Marię, Stanisława Szczygieł, Łucję Szołtysek, Edwarda Kula, Helenę, Zygfryda Musioł, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Rybka, Kowol, Szołtysek i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 20.09.2019 –  Wsp. św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk od Ewy i Tadeusza Ferugi z Zabrzega.

18.00
1. Za + Pawła Kelczauskas.
2. Za ++ Karolinę Lauterbach na pamiątkę urodzin, ++ z rodzin Galwas i Lauterbach oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 21.09.2019 – Święto św. Mateusza

6.30 Za + Zygmunta Kowol w 1. rocznicę śmierci.

16.00 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rocznika 1949 oraz za ++ nauczycieli, koleżankę i kolegów.

18.00 Za ++ Konrada Szołtysek w 25. rocznicę śmierci, żonę Łucję, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Jana Żymełka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 22.09.2019 – XXV Niedziela Zwykła

8.00 W podziękowaniu za modlitwę i duchowe wsparcie od sąsiadów i znajomych w intencji syna i żony.

10.30 Za ++ Agnieszkę Szołtysek w rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę i Konrada, Alfonsa, Krystynę, Ignacego, Margaret Szołtysek, Pawła, Jadwigę, Marię Spojda, ++ dziadków, Franciszkę, Annę, Józefę Mryka, Pawła Langer, Arkadiusza Falkus ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Do Opatrzności Bożej, Matki Bożej Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 5 lat małżeństwa Patrycji i Sebastiana Szołtysek, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla małżonków, syna Marcela i dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Rafała Kasperczyk na pamiątkę urodzin, żonę Elfrydę, rodziców Katarzynę i Augustyna, Marię, Hermana, Franciszka Bartoszek, Martę, Piotra Wójcik, Marię, Franciszka Jędryczka, Bogusława Szczepański, Teresę, Lidię, Jana Promny, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Włodarz. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 8.09.2019 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Bolesława Świerczek od służby kościelnej.

10.30 Za parafian.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Michała Tabath, opiekę Anioła Stróża dla Zofii Tabath z okazji 5. rocznicy urodzin oraz opiekę Matki Najświętszej dla ich rodziny.

16.30 Za ++ rodziców Mieczysława i Helenę Cieśla oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 9.09.2019 – 

6.30 Za ++ Genowefę, Antoniego, Franciszka, Ryszarda, Walentego, 2 żony Woźnica, Franciszka, Antoninę, Agnieszkę, Krzysteczko, Jana Malcherek, Henryka Kłos, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Walentego, Marię, Helenę, Pawła Musioł, Joannę, Wilhelma Wieczorek, Urszulę, Henryka Sopala, Józefa Ciupke, Ignacego Bartoszek, Szymona Gawlik, Gizelę, Józefa Strzodka i ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ Teresę Kaszek w rocznicę śmierci, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kaszek, Nandzik, Musioł i Kowol.

WTOREK – 10.09.2019 – 

6.30 Za + Urszulę Jałowiecką od sąsiadów z ul. Swobody.

18.00
1. Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Józefa Stabik, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Rajmunda Szołtysek, jego rodziców, braci i bratową Marię, Franciszkę, Teodora Promny, Romana, Katarzynę, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Gertrudę, Annę, Józefę, Oskara, Edeltrautę Mryka, ++ dziadków, kapłanów, Teodora Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 11.09.2019 – 

6.30 W Bogu wiadomej intencji.

17.00
1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za 70 lat życia, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Alojzego Mryka oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
2. Za ++ Augustynę, Alfonsa Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

CZWARTEK – 12.09.2019 – Uroczystość NMP Piekarskiej 

6.30 Za ++ Marię Pakura na pamiątkę urodzin, męża Józefa, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Różę, Wilhelma, Alojzego, Gerarda Karwat, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Agnieszke, Alojzego Mryka, ++ z rodzin Karwat, Drabik i Mryka.
2. Za ++ Jana, Pawła, Zofię Mryka, Anielę Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Unfericht, Uciecha i Macha.

PIĄTEK – 13.09.2019 – Wsp. św. Jana Chryzostoma 

6.30

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Bolesława Świerczek od Wspólnoty Dorosłych.

SOBOTA – 14.09.2019 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6.30 Za ++ Annę Krzysteczko w rocznicę śmierci, Jadwigę, Pawła Żur, Ernestynę, Jana Krzysteczko i ++ z rodzin.

15.00 Podziękowanie za tegoroczne żniwa i zbiory oraz o błogosławieństwo Boże dla rolników, działkowców, sadowników, pszczelarzy i hodowców.

18.00 Za ++ męża Andrzeja Muszalik w 5. rocznicę śmierci, ojca Jana Muszalik, teścia Eugeniusza Niedobecki, Dariusza Sarkowicz, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 15.09.2019 – XXIV Niedziela Zwykła 

8.00 O Boże błogosławieństwo oraz o światło Ducha Świętego dla animatorów i członków Wspólnoty Dorosłych na nowy rok formacyjny 2019/2020.

10.30 Za ++ ojca Pawła Domin na pamiątkę urodzin, dziadków Domin, Hahn, Mijacz, Rychter, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Garcorz, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 80. urodzin Gertrudy Sowa, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie. (więcej…)