Intencje mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 15.09.2019 – XXIV Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo oraz o światło Ducha Świętego dla animatorów i członków Wspólnoty Dorosłych na nowy rok formacyjny 2019/2020.

10.30 Za ++ ojca Pawła Domin na pamiątkę urodzin, dziadków Domin, Hahn, Mijacz, Rychter, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Garcorz, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 80. urodzin Gertrudy Sowa, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

PONIEDZIAŁEK – 16.09.2019 – Wsp. św. Korneliusza i Cypriana

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk od Teresy i Wiesława Londzin z Zabrzega.

18.00
1. Za ++ ojca Franciszka Loska w rocznicę śmierci, mamę Anielę Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę Macha, Emila, Elfrydę Kubicki, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Kowol, Loska.
2. Za ++ Elżbietę Bartoszek, męża, córkę, Zygmunta Górskiego, jego rodziców, rodzeństwo, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Pecel.

WTOREK – 17.09.2019 – 

6.30 Za ++ teściów, męża, córkę, siostry i rodziców.

18.00
1. Za ++ ojca Dominika Spadek na pamiątkę urodzin, Wiktora Mazurek, Walentego Marzec, Gertrudę Spadek, Józefa Pixa, Łucję Szołtysek, ++ dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Stefanię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Stanisława, Marię, Ewalda Moryc, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 18.09.2019 – Święto św. Stanisława Kostki 

6.30 Za + Bolesława Świerczek od Róż Różańcowych.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Teresę Szczygieł w rocznicę śmierci, Remigiusza Szczygieł, ++ rodziców Szczygieł i Zaszkodny.

CZWARTEK – 19.09.2019 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Alfonsa Pyka, rodziców, brata, ++ z pokrewieństwa Pyka, Niedorny i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Wiktora, Łucję Szołtysek, Huberta, Marię, Stanisława Szczygieł, Łucję Szołtysek, Edwarda Kula, Helenę, Zygfryda Musioł, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Rybka, Kowol, Szołtysek i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 20.09.2019 –  Wsp. św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

6.30 Za + Elfrydę Kasperczyk od Ewy i Tadeusza Ferugi z Zabrzega.

18.00
1. Za + Pawła Kelczauskas.
2. Za ++ Karolinę Lauterbach na pamiątkę urodzin, ++ z rodzin Galwas i Lauterbach oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 21.09.2019 – Święto św. Mateusza

6.30 Za + Zygmunta Kowol w 1. rocznicę śmierci.

16.00 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla rocznika 1949 oraz za ++ nauczycieli, koleżankę i kolegów.

18.00 Za ++ Konrada Szołtysek w 25. rocznicę śmierci, żonę Łucję, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Jana Żymełka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 22.09.2019 – XXV Niedziela Zwykła

8.00 W podziękowaniu za modlitwę i duchowe wsparcie od sąsiadów i znajomych w intencji syna i żony.

10.30 Za ++ Agnieszkę Szołtysek w rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę i Konrada, Alfonsa, Krystynę, Ignacego, Margaret Szołtysek, Pawła, Jadwigę, Marię Spojda, ++ dziadków, Franciszkę, Annę, Józefę Mryka, Pawła Langer, Arkadiusza Falkus ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Do Opatrzności Bożej, Matki Bożej Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 5 lat małżeństwa Patrycji i Sebastiana Szołtysek, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla małżonków, syna Marcela i dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Rafała Kasperczyk na pamiątkę urodzin, żonę Elfrydę, rodziców Katarzynę i Augustyna, Marię, Hermana, Franciszka Bartoszek, Martę, Piotra Wójcik, Marię, Franciszka Jędryczka, Bogusława Szczepański, Teresę, Lidię, Jana Promny, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Włodarz. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 8 – 15 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 8.09.2019 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Bolesława Świerczek od służby kościelnej.

10.30 Za parafian.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Michała Tabath, opiekę Anioła Stróża dla Zofii Tabath z okazji 5. rocznicy urodzin oraz opiekę Matki Najświętszej dla ich rodziny.

16.30 Za ++ rodziców Mieczysława i Helenę Cieśla oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 9.09.2019 – 

6.30 Za ++ Genowefę, Antoniego, Franciszka, Ryszarda, Walentego, 2 żony Woźnica, Franciszka, Antoninę, Agnieszkę, Krzysteczko, Jana Malcherek, Henryka Kłos, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Walentego, Marię, Helenę, Pawła Musioł, Joannę, Wilhelma Wieczorek, Urszulę, Henryka Sopala, Józefa Ciupke, Ignacego Bartoszek, Szymona Gawlik, Gizelę, Józefa Strzodka i ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ Teresę Kaszek w rocznicę śmierci, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kaszek, Nandzik, Musioł i Kowol.

WTOREK – 10.09.2019 – 

6.30 Za + Urszulę Jałowiecką od sąsiadów z ul. Swobody.

18.00
1. Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Józefa Stabik, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Rajmunda Szołtysek, jego rodziców, braci i bratową Marię, Franciszkę, Teodora Promny, Romana, Katarzynę, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Gertrudę, Annę, Józefę, Oskara, Edeltrautę Mryka, ++ dziadków, kapłanów, Teodora Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 11.09.2019 – 

6.30 W Bogu wiadomej intencji.

17.00
1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za 70 lat życia, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Alojzego Mryka oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
2. Za ++ Augustynę, Alfonsa Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

CZWARTEK – 12.09.2019 – Uroczystość NMP Piekarskiej 

6.30 Za ++ Marię Pakura na pamiątkę urodzin, męża Józefa, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Różę, Wilhelma, Alojzego, Gerarda Karwat, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Agnieszke, Alojzego Mryka, ++ z rodzin Karwat, Drabik i Mryka.
2. Za ++ Jana, Pawła, Zofię Mryka, Anielę Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Unfericht, Uciecha i Macha.

PIĄTEK – 13.09.2019 – Wsp. św. Jana Chryzostoma 

6.30

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Bolesława Świerczek od Wspólnoty Dorosłych.

SOBOTA – 14.09.2019 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6.30 Za ++ Annę Krzysteczko w rocznicę śmierci, Jadwigę, Pawła Żur, Ernestynę, Jana Krzysteczko i ++ z rodzin.

15.00 Podziękowanie za tegoroczne żniwa i zbiory oraz o błogosławieństwo Boże dla rolników, działkowców, sadowników, pszczelarzy i hodowców.

18.00 Za ++ męża Andrzeja Muszalik w 5. rocznicę śmierci, ojca Jana Muszalik, teścia Eugeniusza Niedobecki, Dariusza Sarkowicz, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 15.09.2019 – XXIV Niedziela Zwykła 

8.00 O Boże błogosławieństwo oraz o światło Ducha Świętego dla animatorów i członków Wspólnoty Dorosłych na nowy rok formacyjny 2019/2020.

10.30 Za ++ ojca Pawła Domin na pamiątkę urodzin, dziadków Domin, Hahn, Mijacz, Rychter, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Antoniego Garcorz, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 80. urodzin Gertrudy Sowa, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 1 – 8 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 1.09.2019 – XXII Niedziela Zwykła

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio z podziękowaniem za dar miłości i wszelkie otrzymane łaski dla Małgorzaty i Zygmunta Strzoda z okazji 30. rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze wspólne lata oraz opiekę dla całej rodziny.

10.30 Za + Franciszka Szołtysek od kolegów i koleżanek z rocznika 1941.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Gabriela Niedrygas, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 7. rocznicy ślubu Patrycji i Bartłomieja oraz opiekę Aniołów Stróżów dla Leny i Gabriela.

PONIEDZIAŁEK – 2.09.2019 – 

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 W intencji młodzieży i dzieci, rodziców i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego na cały rok szkolny 2019/2020.

18.00
1. Za ++ Gertrudę, Pawła Swoboda, Leona, Janinę, Augustyna Krzysteczko, Helenę, Herberta Szołtysek, Maksymiliana Kubosz, Annę, Alojzego Kula, Zofię, Wincentego Nocoń, ++ dziadków oraz ++ z rodzin Swoboda, Macha i Górka.
2. O Boże błogosławieństwo dla Natalii i Adriana Wiatrowski z okazji 2. rocznicy ślubu, opiekę Anioła Stróża dla córki Lilianny, zdrowie i opiekę Bożą dla ich rodziców.

WTOREK – 3.09.2019 – Wsp. św. Grzegorza Wielkiego 

6.30 Za ++ Józefa Szołtysek w 5. rocznicę śmierci, Romana, Julię, Leona Szołtysek, Annę, Emanuela Musioł, Jadwigę, Alfonsa Włodarz, Gerarda Grodoń, Pawła Bartoszek, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Annę, Eryka, Norberta, Franciszkę, Piotra, Alfreda, Halinę, Alojzego Kowol, ++ dziadków, Annę, Jana Zalewski, ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 4.09.2019 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00
1. Za ++ Edwarda Loska w 20. rocznicę śmierci, żonę Anielę, synów Józefa i Herberta, Alojzego, Franciszkę Dyrbuś, Karola Mryka, Olgę Tkocz, Erykę, Romana Macha, Alojzego Bryłka i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Adelajdę, Józefa Paszek, Zofię, Wiktora, Eugeniusza, Marię, Wiesławę Słaboń, Martina Smolawe, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 5.09.2019 – 

6.30 Za ++ Franciszka, Piotra, Waleskę, Franciszka, Annę, Józefa Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Teresę Matula, Erykę, Romana Macha, Janinę, Ludwika Kowol, Ignacego Nocoń, Henrykę, Józefa Czermak, ++ z pokrewieństwa Roj, Swoboda, Dyrbuś, Mierzwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ mamę Gertrudę Paluch w rocznicę śmierci, ojca Pawła, Anastazję Sobota, Małgorzatę, Alojzego Kruszyna, Leona, Jolantę Mryka, Iwonę Wawoczny, ++ z pokrewieństwa Paluch i Musioł.
2. Za + Bronisława Musioł na pamiątkę urodzin, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 6.09.2019 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodzców.
2. Za ++ Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 7.09.2019 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 10. rocznicy ślubu Barbary i Roberta Kandziora, z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci i całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Annę, Henryka Kandziora, Franciszka Botor, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 8.09.2019 – XXIII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Bolesława Świerczek od służby kościelnej.

10.30 Za parafian.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznego dziecka Michała Tabath, opiekę Anioła Stróża dla Zofii Tabath z okazji 5. rocznicy urodzin oraz opiekę Matki Najświętszej dla ich rodziny.

16.30 Za ++ rodziców Mieczysława i Helenę Cieśla oraz dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25 sierpień – 1 wrzesień 2019

NIEDZIELA – 25.08.2019 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Romana Bartoszek w rocznicę śmierci, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznych dzieci: Marcel Kieczka, Szymon Krzysteczko, Alicja Obetkon, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Lidię Promny na pamiątkę urodzin, rodziców Stanisława i Agnieszkę Rożek, Jana Teresę, Ernesta Promny, Tadeusza, Gertrudę Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Edwarda Harazim, Rafała Kasperczyk i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 26.08.2019 – Uroczystość NMP Częstochowskiej

18.00 Za ++ Rozalię, Tomasza Pyka, Łucję, Henryka Gołeczka, ++ dziadków, Konrada Długaj, Martę Kot, Antoninę Makselon, Jana Kopel, ++ z rodzin Pyka, Kula, Gołeczka i Jędrzejczyk.

WTOREK – 27.08.2019 – Wsp. św. Moniki

6.30 Za + Rafała Stalica na pamiątkę urodzin, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 28.08.2019 – Wsp. św. Augustyna

17.00 Za ++ Henryka, Jana, Matyldę Swoboda, Annę Kot, 2 mężów, ich rodziców, Marię Jachnik, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Malik, Łukwiński, Borkowy i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 29.08.2019 – Wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

18.00
1. Za ++ mamę Łucję na pamiątkę urodzin, Konrada Szołtysek, ich rodziców, Jana, Marię, Sylwestra Żymełka, Amalię Mryka, Stanisławę Skwark, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Franciszka Szołtysek w 30. dzień po śmierci.

PIĄTEK – 30.08.2019 – 

14.00 Ślub: Katarzyna Drozd – Sandre Jacobsen.

18.00 Za + Stefana Badoń w 1. rocznicę śmierci.

SOBOTA – 31.08.2019 – 

6.30 Za ++ Władysława, Dariusza, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Gertrudę, Ottona Bryłka, Jana, Andrzeja Muszalik i dusze w czyśćcu przebywające.

18.00 Za ++ Annę Kandziora w 3. rocznicę śmierci, męża Henryka, ++ rodziców, Franciszka Botor i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 1.09.2019 – XXII Niedziela Zwykła

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio z podziękowaniem za dar miłości i wszelkie otrzymane łaski dla Małgorzaty i Zygmunta Strzoda z okazji 30. rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze wspólne lata oraz opiekę dla całej rodziny.

10.30 Za + Franciszka Szołtysek od kolegów i koleżanek z rocznika 1941.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Gabriela Niedrygas, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 7. rocznicy ślubu Patrycji i Bartłomieja oraz opiekę Aniołów Stróżów dla Leny i Gabriela. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18 – 25 sierpień 2019

NIEDZIELA – 18.08.2019 – XX Niedziela Zwykła

8.00 Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Dary Ducha Świętego dla Pauliny Mika okazji 18. rocznicy urodzin i 43. urodzin taty Tomasza.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Nina Widera, Zuzanna Długaszek, Maja Wawoczny, Karol Bober, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Gerarda Woźnica w 4. rocznicę śmierci, rodziców, dziadków, Leona Rudnik, Teresę, Ewalda Hynisz, ++ z rodzin Woźnica, Rudnik, Kopernik, Draga, Grzęda i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 19.08.2019 – 

18.00 Za ++ Annę, Brunona, Franciszka, Alojzego, Romana Szołtysek, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Selomeę Dudek, Warzyna, Elfrydę Gajda, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 20.08.2019 – Wsp. św. Bernarda 

6.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za 80 lat życia, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo i dalszą opiekę dla Mariana Gonsior oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

ŚRODA – 21.08.2019 – Wsp. papieża Piusa X

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ ojca Leona i Jolantę Mryka, Iwonę Wawoczny, Alfreda, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ dziadków, ++ krewnych z rodzin Mryka, Miczka, Nocoń, Kotlorz i dusze opuszczone.

CZWARTEK – 22.08.2019 – Wspomnienie NMP Królowej 

18.00 Za ++ Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Dariusza, Władysława Sarkowicz, Ulryka Galański, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana Korkus, Eugeniusza Niedobecki i ++ dziadków.

PIĄTEK – 23.08.2019 – 

14.00 Ślub: Łukasz Szołtysek – Natalia Marzec.

18.00

SOBOTA – 24.08.2019 – Święto św. Bartłomieja

6.30 Za + Szymona Gawlik na pamiątkę urodzin.

18.00 Za ++ Mariana Buchała w rocznicę śmierci, Annę, Gerarda, Wiktora, Gabrielę Buchała, dziadków Bartoszek, Musioł, Kot, Buchała, ++ chrzestnych, Janusza Fojt, Grażynę Pilny, Sabinę Sobota i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 25.08.2019 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Romana Bartoszek w rocznicę śmierci, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji rocznych dzieci: Marcel Kieczka, Szymon Krzysteczko, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Lidię Promny na pamiątkę urodzin, rodziców Stanisława i Agnieszkę Rożek, Jana Teresę, Ernesta Promny, Tadeusza, Gertrudę Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Edwarda Harazim, Rafała Kasperczyk i ++ z pokrewieństwa. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 11 -18 sierpień 2019

NIEDZIELA – 11.08.2019 – XIX Niedziela Zwykła

8.00 Za + Grzegorza Krzysteczko na pamiątkę urodzin, ++ rodziców Anielę i Henryka oraz + Benedykta Nocoń.

10.30 Za + Magdalenę Włodarz w 30. dzień po jej śmierci.

16.30 Za + Karolinę Lauterbach w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Lauterbach i Galwas oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 12.08.2019 – 

18.00 Za ++ Eryka Bujara w rocznicę śmierci, Annę, Gerarda, Emila Bujara, Jana, Leokadię Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Ernesta, Elżbietę Kaczmarek, Różę, Adolfa Kurpas, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Jachnik, Chwiołka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 13.08.2019 – 

6.30 Za ++ Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Wiktora, Annę, Wiktora Piszczelok, 2 synów, synową, dziadków, Justynę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kowol, Piszczelok i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

ŚRODA – 14.08.2019 – Wsp. św. Maksymiliana Kolbego

14.00 Ślub: Marian Stefaniuk – Aleksandra Eliasz.

17.00 Za ++ Teresę, Jana, Ernesta, Lidię Promny, Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Franciszka Mijacz, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Anielę, Edmunda Pyka, Elżbietę, Emila Kleczka, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 15.08.2019 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP 

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w intencji Damiana Janota z okazji 50-tych urodzin z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

13.00 Ślub: Daniel Nocoń – Mirella Hibszer.

16.30 Za ++ Franciszkę Promny, męża Teodora, 2 synów, 2 synowe, wnuka Leona, Annę, Józefę, Gertrudę, Oskara, Edeltrautę Mryka, Rajmunda, Marię, Wiktora, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, ++ dziadków, Teodora Szołtysek, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 16.08.2019 – 

18.00 Za ++ Marię Koim w rocznicę śmierci, Horsta, Krystiana Koim, ++ dziadków Koim, Nocoń, Kempiński, ++ z pokrewieństwa Nocoń, Pasoń, Labus, Szołtysek i Michalski.

SOBOTA – 17.08.2019 – Uroczystość św. Jacka

6.30 Za ++ Stanisława Rybka, rodziców, teściów, Stanisława, Gertrudę Mrozek, ++ z pokrewieństwa Rybka i Marcisz.

13.00 Ślub: Jakub Kordys – Weronika Promny.

18.00 Za ++ Kazimierza Ratka w rocznicę śmierci, ojca Antoniego, rodziców z obu stron, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Ratka, Krzysteczko i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 18.08.2019 – XX Niedziela Zwykła

8.00 Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża i św. Faustyny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą oraz Dary Ducha Świętego dla Pauliny Mika okazji 18. rocznicy urodzin i 43. urodzin taty Tomasza.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Nina Widera, Zuzanna Długaszek, Maja Wawoczny, Karol Bober, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Gerarda Woźnica w 4. rocznicę śmierci, rodziców, dziadków, Leona Rudnik, Teresę, Ewalda Hynisz, ++ z rodzin Woźnica, Rudnik, Kopernik, Draga, Grzęda i ++ z pokrewieństwa. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 4 -11 sierpień 2019

NIEDZIELA – 4.08.2019 – XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Elżbietę, Henryka, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Adolfa, Marię, Leokadię, Marcina Wilk, Franciszkę Macha, Gertrudę Kraiński, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę Nocoń, Piotra, Jadwigę Drobik, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30
1. Do Opatrzności Bożej w duchu wdzięczności za trud wychowania w intencji rodziców Łucji i Michała Foks oraz Agnieszki i Jarosława Czapelka od nowożeńców Barbary i Adama.
2. Za + Teresę Matula w 1. rocznicę śmierci.

16.30 Za ++ Marię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Gerarda, rodziców i dziadków, siostry Anielę i Elfrydę, szwagrów Roberta i Rajmunda oraz ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 5.08.2019 – 

18.00
1. Za + męża Józefa Organiściok, ++ rodziców, dziadków z obu stron, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Kowol, Elfrydę Kleczka, Bożenę Musiał i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + mamę i babcię Marię Siedlecką w 8. rocznicę śmierci oraz za rodzinę Magiela o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

WTOREK – 6.08.2019 – Święto Przemienienia Pańskiego

6.30 Za ++ Fryderyka Swoboda w rocznicę śmierci, Jana, Marię Swoboda, Emanuela, Annę Przybyła i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 7.08.2019 – 

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

17.00 Za ++ rodziców Wilhelma, Franciszkę Malik, Ernesta, Martę Słupik, Wandę, Gerarda Szołtysek, Józefa, Mariana Krawiec, ++ dziadków, Romana Bartoszek, Benedykta Kupka, Alojzego Winkler, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Łukwiński, Kot, Pyka, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

CZWARTEK – 8.08.2019 – Wsp. św. Dominika

18.00 Za + Marię Jachnik w 7. rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Rajca, Kot, Swoboda, Nieradzik, Cyroń i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 9.08.2019 – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

18.00 Za ++ mamę Anielę Romik na pamiątkę 80-tych urodzin, ojca Zbigniewa, brata Grzegorza, ojca Emila Piszczelok oraz ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 10.08.2019 – Święto św. Wawrzyńca

6.30 Za ++ Władysława, Łucję Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Agnieszkę, Jana Morawiec na pamiątkę urodzin, syna Gotfryda, Jerzego Czech w rocznicę śmierci, żony Różę i Kornelię, Piotra, Annę, Pawła Nowak, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, ++ dziadków, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Roberta Kaplik, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 11.08.2019 – XIX Niedziela Zwykła 

8.00 Za + Grzegorza Krzysteczko na pamiątkę urodzin, ++ rodziców Anielę i Henryka oraz + Benedykta Nocoń.

10.30 Za + Magdalenę Włodarz w 30. dzień po jej śmierci.

16.30 Za + Karolinę Lauterbach w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Lauterbach i Galwas oraz dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28 lipiec – 4 sierpień 2019

NIEDZIELA – 28.07.2019 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Pawła, Różę, Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, ++ dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lena Izabela Kopiec, Filip Trocha, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

PONIEDZIAŁEK – 29.07.2019 – Wsp. św. Marty

18.00
1. Za ++ ojca Franciszka Loska na pamiątkę urodzin, mamę Anielę, Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Emila, Elfrydę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę Macha, Stefana, Elżbietę Rodewald, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Kowol, Loska.
2. Za wstawiennictwem św. Marty z prośbą o potrzebne łaski i podziękowanie za wszystkie otrzymane dla Koła Gospodyń Wiejskich oraz za ++ członkinie.

WTOREK – 30.07.2019 – 

6.30
1. Za ++ Emilię, Edwarda, Bernarda Bartoszek, Roberta Szołtysek, Adama, Zbigniewa, Pawła Piekara, ++ dziadków Szołtysek, Krzysteczko, Piekara, Olszowski, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, i Krzysteczko.
2. Za ++ męża Grzegorza Romik na pamiątkę urodzin, rodziców Anielę i Zbigniewa, ojca Mieczysława Bryzik, szwagra Krzysztofa Szymoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 31.07.2019 – Wsp. św. Ignacego z Loyoli

17.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 20-tej rocznicy ślubu Katarzyny i Grzegorza Woźnica, z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci i całej rodziny.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji Margaretek ks. Łukasza Wieczorka.

CZWARTEK – 1.08.2019 – Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego

14.00 Ślub rzymski: Joanna Celary – Martin Fietzek.

18.00 Za ++ Anielę, Emila Michalski, Helgę, Zygfryda Marek, ++ dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, Ignacego Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 2.08.2019 – 

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ
2. Za ++ Łucję Szołtysek, Wiktora, Łucję Szołtysek, Feliksa, Jadwigę Brzozok, Henryka Kuchta, Anielę Filipek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Swoboda, Kowol. Szczygieł i Rybka.

18.00 Za ++ Waldemara, Annę, Jerzego Gawliczek, Zofię, Alojzego Nalepa i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 3.08.2019 – 

6.30
1. O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.
2. Za ++ Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek i ++ z rodziny Żymełka.

12.00 Ślub rzymski: Barbara Foks – Adam Czapelka.

18.00 Za ++ Zofię Musioł w 10. rocznicę śmierci, męża Pawła, Otylię, Romana Jachnik, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Marię, Pawła Pyka, Józefa, Irenę Furgoł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Musioł, Łukwiński i Malik.

NIEDZIELA – 4.08.2019 – XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Elżbietę, Henryka, Rafała Stalica, Bernarda, Alfreda, Adolfa, Marię, Leokadię, Marcina Wilk, Franciszkę Macha, Gertrudę Kraiński, Tomasza Mryka, Małgorzatę Kruszyna, Agnieszkę Nocoń, Piotra, Jadwigę Drobik, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

10.30
1. Do Opatrzności Bożej w duchu wdzięczności za trud wychowania w intencji rodziców Łucji i Michała Foks oraz Agnieszki i Jarosława Czapelka od nowożeńców Barbary i Adama.
2. Za + Teresę Matula w 1. rocznicę śmierci.

16.30 Za ++ Marię Szołtysek w rocznicę śmierci, męża Gerarda, rodziców i dziadków, siostry Anielę i Elfrydę, szwagrów Roberta i Rajmunda oraz ++ z pokrewieństwa. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 21 – 28 lipiec 2019

NIEDZIELA – 21.07.2019 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, Ryszarda, Benedykta Kupka, Franciszka, Elżbietę, Leona Dubiel, ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Maja Rynkiewicz, Maja Żur, Dominik Lisowski, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 22.07.2019 – Świeto św. Marii Magdaleny 

18.00 Za ++ Alfreda Gancarczyk w rocznicę śmierci, żonę Marię, ++ rodziców, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko, ++ z pokrewieństwa Gancarczyk i Michalski.

WTOREK – 23.07.2019 – Świeto św. Brygidy

6.30 Za + Andrzeja Rozmus od znajomych.

ŚRODA – 24.07.2019 – Wsp. św. Kingi

17.00 Za ++ Annę, Alojzego Kula, rodzeństwo, dziadków, Zofię, Wincentego Nocoń, Marcina Promny, Cecylię, Henryka Wranik, Teresę, Pawła Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula i Krzysteczko.

CZWARTEK – 25.07.2019 – Święto św. Jakuba 

18.00
1. Za ++ Franciszka, Annę, Zygmunta, Mateusza Kowol, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Kowol, Długaj, Achtelik, Sobota, Dymarz, Badura i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Magdalenę Włodarz od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

PIĄTEK – 26.07.2019 – Wsp. św. Joachima i Anny

18.00
1. Za ++ Alfreda Michalskiego w rocznicę śmierci, żonę Łucję, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Mizera, Michalski, Pyka, Żymełka, Gancarczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Rozalię, Wilhelma, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł, Mika i ++ kapłanów.

SOBOTA – 27.07.2019 – 

6.30 Za ++ Henryka, Gertrudę, Edwarda Kula, Annę, Romualda Wodara i ++ dziadków.

14.00 Miłosiernemu Bogu i Matce Najświętszej małżonkowie Ewa i Michał Brosz dziękują za wszelkie dobro otrzymane w ciągu 25 lat małżeństwa i proszą o dalszą opiekę, łaskę zdrowia dla siebie i wszystkich bliskich.

18.00 Za ++ Ryszarda, Franciszka, Alojzego, Genowefę Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka Kłos, Ignacego, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Klarę Szyma, Ernesta Jaworek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Krzysteczko, Skrzypczyk, Błaszczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 28.07.2019 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Pawła, Różę, Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, ++ dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lena Izabela Kopiec, Filip Trocha, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca. (więcej…)

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 lipiec 2019

NIEDZIELA – 14.07.2019 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, dziadków, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, Krystynę, Jerzego Kasprzak, ++ z pokrewieństwa Musioł.

10.30 Za + Dariusza Jendrychowski w 1. rocznicę śmierci.

15.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 80 lat życia ks. proboszcza Jana Piwczyka, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej.

16.30 Za + ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, + chrzestnego Dariusza Sarkowicz, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 15.07.2019 – Wsp. św. Bonawentury

18.00 Za ++ Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana Wróbel, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Lidię Lauterbach, Zdzisława, Teresę Michoń, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.07.2019 – Wsp.NMP z Góry Karmel

6.30 Za ++ Janinę, Ludwika Kowol, Franciszka, Piotra Roj, ++ dziadków, Erykę, Romana Macha, Teofila, Jadwigę Sobota, Teresę Matula, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 17.07.2019 – 

17.00 Za + Marię Badura w 30 dzień śmierci i na pamiątkę urodzin.

CZWARTEK – 18.07.2019 – 

13.00 Ślub rzymski.

18.00 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców Gertrudę, Józefa Benisz, teściów Florentynę, Teodora Musioł, Annę, Jana Wyciślik, Stefanię Kudelko.

PIĄTEK  – 19.07.2019 – 

18.00
1. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpasa i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Franciszka Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Annę, rodziców, rodzeństwo, córkę Helenę Biela, Franciszka Botor, Lidię Lauterbach.

SOBOTA – 20.07.2019 – 

6.30 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Wandę, Franciszka, Eryka Janyga, Augustynę, Wiktora Fojt, Marka, Krzysztofa, Wandę Fojt, Bertę, Pawła Jabłonka, Annę, Wacława Głuch, Huberta Szczyrba.

18.00 Za ++ Czesława, Klaudię Reszel, ich rodziców i rodzeństwo, Julię, Pawła, Marię, Amandę, Alfonsa, Emila Belok, Cecylię, Mieczysława Kowalczyk, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Urszulę, Stefana Króliczek, Gertrudę Kraiński i ++ pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 21.07.2019 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, Ryszarda, Benedykta Kupka, Franciszka, Elżbietę, Leona Dubiel, ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Maja Rynkiewicz, Maja Żur, Dominik Lisowski, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. (więcej…)