Ks. Waldemar przeszedł operację kręgosłupa w szpitalu w Piekarach Śląskich. Wyszedł już ze szpitala. Teraz czeka go długa rehabilitacja. Wszystkim wspierającym go przesłał serdeczne podziękowania:

„Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, Zabawicielu moim..”

Razem z Maryją, Królową Różańca Świętego uwielbiam Pana Boga za to, że mogłem szczęśliwie przylecieć do Polski, że mogłem być szybko operowany, że operacja się udała, że już mogę stanąć na własnych nogach i nawet trochę chodzić.

Razem z Maryją, Królową Różańca Świętego uwielbiam Pana Boga i dziękuję mu za naszą Archidiecezję Katowicką, za Ks. Arcybiskupa Wiktora i Jego współpracowników, za ks.Biskupów, za DMAK, za moich kolegów rocznikowych, za wszystkich prezbiterów naszej Archidiecezji i wszystkich wiernych.

Przez Maryję, modląc się na Różańcu i wielbiąc Pana Boga proszę go, aby Wam wszystkim obficie błogosławił i miał Was wszystkich w swojej szczególnej opiece.

Z pokorą dziękuję Wam wszystkim za wszelkie dobro, za pomoc, a zwłaszcza za modlitwę w mojej intencji.

W pokorze i z wdzięcznością,
Ks. Waldemar Potrapeluk

Kategorie: Aktualności