OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023
25 lutego 2023 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta jest jałmużną postną.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym o 15.45.

We wtorek na 18.50 zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych – Lektorium głównych tekstów reformatorskich. Prosimy, aby uczestnicy wzięli ze sobą materiały, które dostali dwa tygodnie temu.

W środę na Mszę św. poranną o godz. 8.00 zapraszamy naszych Seniorów, emerytów i rencistów. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w salkach.

W środę zapraszamy dzieci do spowiedzi (od 16.00), a potem na Drogę Krzyżową o godz. 16.30.

Podczas Mszy św. o godz. 17.00 poświęcimy skarbce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie ich rodziców w kościele.

W czwartek po Mszy św. wieczornej będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego w salkach.

W I piątek miesiąca o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli NSPJ,

Od 8.00 będziemy odwiedzali naszych chorych, prosimy głosić ich w zakrystii.

O 17.00 okazja do spowiedzi, o 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o 19.00 czuwanie modlitewne – Lectio Divina.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Podczas Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali modlimy się za zmarłych zalecanych. Zalecki można składać w zakrystii i w kancelarii.

Jak co roku w Wielkim Poście, po naszej parafii peregrynują relikwie św. o. Pio. Chętnych na przyjęcie relikwii prosimy o zapisy w zakrystii.

– sobota – święto św. Kazimierza, królewicza

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się na Mszy św. porannej w sobotę i na wspólnym śniadaniu w salkach.

Bóg zapłać za złożoną dziś jałmużnę postną. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem będzie miała miejsce zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

Informujemy, że w ubiegłą niedzielę, pan Aleksander Ciba, został przez ks. abp. Adriana Galbasa włączony do grona kandydatów do diakonatu stałego i rozpoczął tym samym trzyletnie przygotowanie do przyjęcia święceń. Kandydata polecamy Waszej życzliwej modlitwie.

Życzymy wszystkim Parafianom radosnego świętowania niedzieli i pięknego przeżywania Wielkiego Postu.