OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 3.01.2021

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 16.00

W kolejne dni będziemy sprawowali Eucharystię za naszych parafian z poszczególnych ulic, prosząc o błogosławieństwo dla domów i rodzin. Ze stolika w kościele można zabrać poświęcone kadzidło i kredę, przeznaczone dla każdego domu. (Prosimy, żeby nie zabierać więcej niż jedną paczuszkę dla domu czy mieszkania, żeby dla wszystkich wystarczyło). Plan Mszy św. w gazetkach, gablotce i na stronie internetowej.

W środę przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. W naszej archidiecezji jest to zarazem Dies Episkopi – rocznica święceń biskupich naszego Arcybiskupa Wiktora, a także biskupów pomocniczych, Marka i Adama. Msze święte będą jak w każdą niedzielę.

W środę o 8.00 Msza św. w intencji naszych Seniorów, emerytów i rencistów.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego (78 zł kwartalnie).

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 24 stycznia.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii.

Kolekta w Uroczystość Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje, a w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, radosnego święta Objawienia Pańskiego i udanego, owocnego w dobra duchowe tygodnia.

Msze św. „kolędowe”

3 stycznia (niedziela) o 12.00 – Osiedle Leśne (Brzozowa, Klonowa i Sosnowa)

4 stycznia (poniedziałek) o 18.00 – ul. Dworska, Krótka, Ogrodowa i Strażacka

5 stycznia (wtorek) o 18.00 – ul. Zabrska, Słoneczna, Borowa