OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5.01.2020

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 16.00
Na godzinę 19.00 zapraszamy dziś na koncert kolęd zespołu młodzieżowego.

Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. W naszej archidiecezji jest to zarazem Dies Episkopi – rocznica święceń biskupich naszego Arcybiskupa Wiktora, a także biskupów pomocniczych, Marka i Adama. Msze święte będą jak w każdą niedzielę. O 15.45 z placu przy restauracji Verona, wyruszy Orszak Trzech Króli. W Parku Joanny nastąpi pokłon Dzieciątku i złożenie darów, a potem wspólne rodzinne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy. Jutro nie będzie nieszporów. Nie będzie też czynna kancelaria parafialna.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego.

Na poniedziałek 20 stycznia planujemy wycieczkę parafialną dziadków i rodziców z dziećmi do najładniejszych szopek w naszej archidiecezji. Wyjazd autokarem w godzinach od 9.00 do ok. 16.00. Cenę wyjazdu podamy w najbliższym czasie po uzgodnieniu z przewoźnikiem.

Odwiedziny kolędowe z błogosławieństwem domów i rodzin odbywają się wg podanego planu. Dziękujemy za gościnę i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Zostaną one przeznaczone szczególnie na kapitalny remont naszych kościelnych organów.
W piątek od 13.00 będzie tzw. kolęda dodatkowa, czyli możliwość przyjęcia odwiedzin duszpasterskich dla tych, którzy nie mogli tego zrobić w wyznaczonym czasie.

Sześciolatki z przedszkola w Paniówkach serdecznie zapraszają mieszkańców na Koncert Kolęd w niedzielę 12 stycznia o godz. 15.00 w naszym kościele.

Grupy duszpasterskie:
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata po podwyżce ceny jednego egzemplarza na 6 zł, wyniesie 78 zł kwartalnie.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii.

Kolekta w Uroczystość Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje, a w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji (na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa m.in. radio eM).

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego, owocnego w dobra duchowe tygodnia.