OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 2.01.2022

Zapraszamy dziś na Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

W kolejne dni będziemy sprawowali Eucharystię za naszych parafian z poszczególnych ulic, prosząc o błogosławieństwo dla domów i rodzin. Ze stolika w kościele można zabrać poświęcone kadzidło i kredę, a także wodę święconą, przeznaczone dla każdego domu.

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji naszych Seniorów emerytów i rencistów. Po Mszy św. wieczornej Dzieci Maryi zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku.

W czwartek przypadnie Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego.

W czwartek będzie miał miejsce przejazd Trzech Króli ulicami Paniówek. Początek o 15.00 przy Urzędzie Pocztowym. Wszystkich mieszkańców Paniówek zapraszamy na 16.00 na wspólne kolędowanie przy stajence, przy wejściu do Parku Joanny. Można będzie skorzystać z grilla i innych dobrych rzeczy. Dla dzieci został przygotowany słodki poczęstunek i paczki.

W tym tygodniu przypada I piątek nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego.

Redakcja Gościa Niedzielnego informuje, że ze względu na zwiększenie kosztów, cena jednego egzemplarza od nowego roku zostanie podniesiona do 8 złotych. W związku z tym do 100 zł wzrośnie też nasza parafialna kwartalna prenumerata.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i ofiary składane dziś na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta także na potrzeby parafii.

Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego nowego Roku Pańskiego 2022, pięknej i świętej niedzieli, a także pomyślnego tygodnia, przeżytego z błogosławieństwem Bożym.