OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu 13.03.2022
12 marca 2022 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Na godz. 15.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. O 16.30 Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej. Nie możemy mnożyć nabożeństw, dlatego zachęcamy dziś do indywidualnego odmówienia Różańca Fatimskiego w intencji pokoju.

W poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę zapraszamy na wspólny różaniec w intencji pokoju o 17.30.

W środę o 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio i potem spotkanie Grupy w salkach.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W Wielkim Poście po naszej parafii peregrynują relikwie św. o. Pio. Chętnych na przyjęcie relikwii prosimy o zapisy w zakrystii.

Redakcja Gościa Niedzielnego przygotowała dodatkowy specjalny numer pisma poświęcony postaci i kultowi św. o Pio. Ten egzemplarz w cenie 10 zł jest dostępny na stoliku z tyłu kościoła.

Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywali od IV niedzieli Wielkiego Postu, tzn. od 27 marca.

– sobota – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

W sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów

W sobotę o 9.30 spotkanie Dzieci Maryi.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. Także za te wpłacane bezpośrednio na parafialne konto bankowe.

Dziś jeszcze po Mszy św. przed kościołem zgodnie z zapowiedzią, zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji, w szczególności na wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a także owocnego przeżywania zbawiennego czasu Wielkiego Postu.