OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Na godz. 15.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek, zapraszamy ósmoklasistów na spotkanie w kościele w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy też ich rodziców. Rodzice wyjątkowo mogą uczestniczyć za pośrednictwem internetu.

W środę o 8.00 będzie sprawowana Msza św. intencji naszych seniorów, emerytów i rencistów.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a o 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

W Wielkim Poście po naszej parafii peregrynują relikwie św. o. Pio. Chętnych na przyjęcie relikwii prosimy o zapisy w zakrystii.

Informacja dla uczestników odłożonej pielgrzymki do Włoch: przedstawiciele biura podróży są w kontakcie ze swoimi partnerami we Włoszech i po doświadczeniach ubiegłego roku są przekonani, że wrześniowy termin pielgrzymki jest bardzo realny. Po świętach Wielkanocnych, kiedy tylko będzie to możliwe, zaprosimy uczestników na spotkanie organizacyjne.

Redakcja Gościa Niedzielnego przygotowuje dodatkowy specjalny numer pisma poświęcony postaci i kultowi św. Józefa. Ten wyjątkowy egzemplarz pojawi się za dwa tygodnie 14 marca, oczywiście poza prenumeratą. Za tydzień przypomnimy o tym i podamy też jego cenę.

– czwartek – święto św. Kazimierza królewicza.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. Także za te wpłacane bezpośrednio na parafialne konto bankowe.

Dziś jeszcze po Mszy św. przed kościołem zgodnie z zapowiedzią, zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.

Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a także owocnego przeżywania zbawiennego czasu Wielkiego Postu.