OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła – 14 styczeń 2018

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.
Dziś przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlimy się za tych, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.
Zapraszamy na nieszpory o godz. 16.00
W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa od 18 do 25 stycznia.
W środę 17 stycznia o 17.00 Msza św. w intencji czcicieli św. O. Pio.
Zapraszamy wszystkich parafian i gości na wykład otwarty dr Jana Przybyła: Jakiej duchowości potrzebuje współczesny chrześcijanin?, który odbędzie się 17 stycznia tj. w środę o 18:00, Dr Jan Przybył jest profesorem Uniwersytetu Łódzkiego, historykiem i teologiem, a także znawcą kresów Rzeczpospolitej. Dr Przybył będzie przewodnikiem naszej parafialnej pielgrzymki na Ukrainę we wrześniu br.
W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na 19.00 zapraszamy na godzinę modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.
W niedzielę 21 stycznia na koncert kolędowy o godz. 15.00 zaprasza nas Chór Cecylia i goście.
Także w niedzielę 21.01.2018 w naszej parafii odbędzie się kolędowanie misyjne. Listy chętnych na przyjęcie kolędników wyłożone są z tyłu kościoła.

Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny, podczas których błogosławiliśmy domy i rodziny. Dziękujemy za gościnę i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Zostaną one przeznaczone szczególnie na pokrycie kosztów remontu dachu kościoła.

W niedzielę 28 stycznia o 15.00 w naszym kościele zobaczymy Jasełka przygotowane przez dzieci z przedszkola.
Młodzież Oazowa zaprasza na spotkanie w Piątek po Mszy św. wieczornej
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30

– środa – wspomnienie Antoniego, opata
– piątek – wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata, tak jak w ubiegłym roku 65 zł.
W najbliższych tygodniach mamy jeszcze dużo wolnych intencji mszalnych zwłaszcza na Mszach św. porannych. Lista znajduje się w gablotce i na stronie internetowej.

Bóg zapłać wszystkim wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.