OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 15.01.2023

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Zapraszamy dziś na 15.00 na Koncert kolędowy w wykonaniu chórów, solistów i orkiestry.

W środę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, będzie trwał do 25 stycznia.

W środę o 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. Grupa Modlitewna zaprasza na spotkanie w salkach.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata kwartalna 125 zł.

– wtorek – wspomnienie św. Antoniego opata

– czwartek – wspomnienie św. Józefa Pelczara biskupa

– sobota – wspomnienie św. Agnieszki

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie organizuje Kurs ALPHA, który rozpocznie się 2 lutego i zakończy 30 marca. Spotkania będą miały miejsce w restauracji „Protos” w czwartki od godz. 19.00. Zapisy przez stronę internetową w/w. parafii. Szczegóły na plakatach, ulotkach i na stronie internetowej  www.czestochowska.pl.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, a także Bożej opieki, zdrowia i bezpieczeństwa w nowym tygodniu, dzieciom i młodzieży dobrego wypoczynku na feriach.