OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna – 15 kwiecień 2018

III niedzielę wielkanocną obchodzimy jako Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, a szczególnie na pokrycie kosztów remontu dachu naszego kościoła.
Na godzinę 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.
W środę o 17.00 Msza św. szkolna. Na tę Mszę św. zaprasza Grupa Modlitewna św. o. Pio. Spotkanie Grupy po Mszy św. w kościele.
W środę na 18.00 zapraszamy na katechezę dorosłych. Tematem będą sprawy ostateczne.
W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
W piątek na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.
Za tydzień przeżywać będziemy niedzielę Dobrego Pasterza, światowy dzień modlitw o powołania i będziemy gościli kleryków Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego.

Oaza młodzieżowa rozpoczyna swoje spotkanie Mszą św. wieczorną w piątek
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii i remont dachu kościoła. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia.