OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023
22 kwietnia 2023 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś Niedzielę Biblijną.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 16.00

We wtorek, w święto św. Marka, po Mszy św. porannej, przy krzyżu misyjnym, będziemy się modlić o urodzaje.

We wtorek na 18.50 zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Będziemy czytać kolejne dokumenty Soboru Trydenckiego dotyczące natury zła i Bożego miłosierdzia. Stałych uczestników prosimy o przyniesienie tekstów.

W piątek na 19.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza przeżywać będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

Od przyszłego poniedziałku będziemy spotykać się na nabożeństwach majowych. Grupy duszpasterskie zachęcamy do przygotowania nabożeństw i wpisania się na listę w zakrystii.

poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha

wtorek – święto św. Marka Ewangelisty

sobota święto św. Katarzyny Sieneńskiej

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

Organizujemy wyjazd na Węgry, w ostatni weekend wakacji. W programie zwiedzanie Budapesztu, Egeru, Esztergomu i Szentendere. Także rejs statkiem po Dunaju, wieczór z węgierską kuchnią i folklorem. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wszystkie informacje na stronie internetowej i na kartach z tyłu kościoła.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy pięknej wiosennej niedzieli, i pomyślnego tygodnia.