OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna – 5 maj 2019
4 maja 2019 Ogłoszenia parafialne

III niedzielę wielkanocną obchodzimy jako Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, w szczególności na remont Domu Pogrzebowego.
Na 16.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30, a w środę po Mszy św. szkolnej, na którą zapraszamy wszystkich uczniów.

Diakoni WŚSD rozpoczynają dziś rekolekcje przed święceniami prezbiteratu, które przyjmą w najbliższą sobotę 11 maja o godz. 10.00 w katowickiej katedrze. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

W piątek na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną Lectio Divina.
W przyszłą niedzielę dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Uroczystość będzie miała miejsce na Mszy św. o godz. 10.30. Dla dzieci i ich rodziców zostaną zarezerwowane ławki.

– poniedziałek – święto św. apostołów Filipa i Jakuba
– środa – Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
– niedziela – Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania.

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00
Dzieci Maryi w najbliższą sobotę o godz. 9.30.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii, a także za ofiary przelewane na konto parafii. Za tydzień kolekta na ten sam cel.

Wszystkim życzymy radosnej i błogosławionej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.