OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 15.45. zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. w intencjach czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej i na Różaniec Fatimski. Będziemy się modlić szczególnie za kandydatów do bierzmowania. Po Różańcu spotkanie kandydatów i ich rodziców w kościele.

We wtorek po Mszy wieczornej kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych. Będzie to krytyczna lektura tez Marcina Lutra i artykułów anglikańskich. Zapraszamy.

W środę o 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. Na 17.00 zapraszamy na Mszę św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. O Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Na stoliku z tyłu kościoła są dostępne świece – paschaliki, w nowej cenie – 9 zł. Jest to ofiara, która zostanie przekazana Caritas.

– w sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów.

– w sobotę o 9.30 spotkanie Dzieci Maryi.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wycieczkę wielkopostną do Małopolski 24 marca. Plan i wszelkie informacje na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę Szkoła Ewangelizacji Św. Marka zaprosi nas do udziału w rekolekcjach pod nazwą Kurs nowe życie, które będą miały miejsce w naszym Domu Parafialnym w dniach 21-23 kwietnia.

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji, w szczególności na funkcjonowanie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego. Zaś przed kościołem za tydzień zbiórka, jako pomoc dla Ukrainy.

Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i bogatego w dobra duchowe tygodnia.