OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020
14 marca 2020 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, w szczególności na remont kościelnych organów.
Zarządzeniem ks. Arcybiskupa zostały odwołane wszystkie nabożeństwa z wyjątkiem codziennej Mszy św., aż do 29 marca.
Zachęcamy do zapoznania się z programem nabożeństw w radio Maryja i naszym radio eM. Ten ostatni dostępny jest na naszej stronie internetowej.
W czasie Wielkiego Postu tak, jak w roku poprzednim, w naszych domach goszczą relikwie św. O. Pio. Wszystkich, którzy chcą je przyjąć pod swój dach, aby wraz z bliskimi modlić się za wstawiennictwem świętego, prosimy o zapisy w zakrystii.

Na Mszę św. w środę zaprasza Grupa Modlitewna św. o. Pio.
W czwartek obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

W tym tygodniu i następnym nie będzie żadnych spotkań grup duszpasterskich. Odłożone też zostaje zebranie Rady Parafialnej.

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji – na wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego.
Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i bogatego w dobra duchowe tygodnia.

Odwołane zostały tzw. Ekstremalne Drogi Krzyżowe. Tych którzy wpłacili pieniądze na wyjazd prosimy o ich odbiór w zakrystii.