OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marzec 2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji z przeznaczeniem na wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego.
Dziś w naszej parafii odbywa się dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie.
Zapraszamy dziś na 15.45 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone i podejmujemy się duchowej adopcji. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło modlitwy i ofiary za dzieci nienarodzone, a zagrożone zagładą. Podczas Mszy świętych o 6.30 i 18.00 złożymy swoje 9- miesięczne zobowiązania. Ci, którzy chcą się podjąć duchowej adopcji, niech przyniosą świece.

Wszystkie dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w środę o 16.30 i na Mszę św. szkolną o godz. 17.00.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.15. O 19.00 Godzina Modlitewna przygotowana Grupę Modlitewną św. o. Pio.

Za tydzień gościć będziemy kleryków Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach, którzy wraz z diakonem Pawłem przeprowadzą tzw. niedzielę budzenia powołań.

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i na spotkanie formacyjne zaprasza Wspólnota Dorosłych.
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby archidiecezji. Kolektę przyszłej niedzieli zbiorą klerycy, a przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknych doświadczeń odnowy życia duchowego w świętym czasie Wielkiego Postu.