OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkiego Postu – 7.03.2021

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 15.45. zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W czasie Wielkiego Postu tak, jak w roku poprzednim, w naszych domach goszczą relikwie św. O. Pio. Wszystkich, którzy chcą je przyjąć pod swój dach, aby wraz z bliskimi modlić się za wstawiennictwem świętego, prosimy o zapisy w zakrystii.

W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie w kościele rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W sobotę o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy św. odmówimy Różaniec Fatimski.

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta także na potrzeby parafii.

Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i bogatego w dobra duchowe tygodnia.