OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła – 21 styczeń 2018

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Na 15.00 zapraszamy na koncert kolędowy Chóru Cecylia, orkiestry kopalni Knurów i zespołu dziecięco młodzieżowego Uskrzydleni z Gierałtowic.
Dziś także w naszych domach odwiedziny kolędników misyjnych. Początek o godz. 14.00.
We wtorek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z Grupą Modlitewną św. o. Pio.
W piątek na 19.00 zapraszamy na godzinę modlitewną z Grupą Modlitewną św. o. Pio.
W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik (początek o 12.00).
W przyszłą niedzielę doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach (godz. 14.00).
W naszym kościele za tydzień w niedzielę 28 stycznia o 15.00 Jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola. Serdecznie zapraszamy.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata, tak jak w ubiegłym roku 65 zł.

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie kolędowe w domu parafialnym.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o godz. 9.30

– środa – wspomnienie św. Franciszka Salezego
– czwartek – święto „nawrócenia” św. Pawła, Apostoła.
– piątek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ten sam cel.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego, owocnego w dobra duchowe tygodnia.