OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła – 26.01.2020
25 stycznia 2020 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Na 18.30 zapraszamy dziś na koncert kolędowy. Szczegóły na plakatach.
W związku z koncertem nie będzie dzisiaj niedzielnych nieszporów.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

W środę na Mszy św. szkolnej poświęcimy świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Po Mszy św. spotkanie ich rodziców w kościele.

W piątek zapraszamy na modlitewne czuwanie o godz. 19.00. Będzie to Lectio Divina z Ewangelią niedzieli.

W przyszłą niedzielę 2 lutego obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy św. poświęcimy gromnice. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

W sobotę (pierwsza sobota miesiąca) o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
piątek – wspomnienie św. Jana Bosko

Oaza Młodzieżowa spotyka się po Mszy św. wieczornej w piątek.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi zapraszamy w sobotę na Mszę św. poranna i wspólne śniadanie.

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Msze św. wieczorną i spotkanie formacyjne w kolejny poniedziałek – 3 lutego.

Przypominamy o wolnych intencjach w najbliższych tygodniach. Wykaz znajdziemy w gablotce i na stronie internetowej.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia..