OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła – 27 styczeń 2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Na 15.00 zapraszamy wszystkich na Jasełka, które przedstawią nam dzieci z naszego przedszkola.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
We wtorek na 19.00 zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Tematem będzie jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół.
W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
W sobotę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy św. poświęcimy gromnice. Jest to jednocześnie światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta zebrana podczas Mszy świętej będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
W sobotę w przeddzień wspomnienia św. Błażeja, po Mszy św. wieczornej udzielimy błogosławieństwa, dla ochrony przed chorobami.

W tym tygodniu przypadają też I piątek i I sobota nowego miesiąca.
Okazja do spowiedzi dla dzieci w środę od 16.00.
W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach katechetycznych będzie możliwość skorzystania z Poradni Życia Rodzinnego.
W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
Na godz. 17.00 zapraszamy do spowiedzi szczególnie dzieci komunijne. O 18.00 Msza św. w ich intencji, oraz ich rodziców. Na 18.00 zapraszamy na Mszę św. także młodzież naszej parafii. O 19.00 w kościele pierwszopiątkowe czuwanie przygotowane przez młodzież.
W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

– poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
– czwartek– wspomnienie św. Jana Bosko
– sobota – święto Ofiarowania Pańskiego

Oaza Młodzieżowa spotyka się po Mszy św. wieczornej w piątek.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi zapraszają na spotkanie w sobotę o 9.30.

Przypominamy o wolnych intencjach w najbliższych tygodniach. Wykaz znajdziemy w gablotce i na stronie internetowej.
W dniach od 1 – 3 marca w Domu Rekolekcyjnym w Brennej będą się odbywały rekolekcje naszej Wspólnoty Dorosłych. Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy do udziału. Zapisy w zakrystii.
Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.
W przyszłą niedzielę kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.

Intencja Żywego Różańca w nowym miesiącu: O trwałe duchowe owoce Światowych Dni Młodzieży.