OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna – 12 maj 2019
11 maja 2019 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tym samym szczególny tydzień modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, w szczególności na remont Domu Pogrzebowego.
Na 15.00 dzieci komunijne zapraszają na nabożeństwo majowe.

W poniedziałek w miejsce Nabożeństwa majowego odmówimy Różaniec Fatimski, a po Mszy wieczornej przejdziemy procesją z figurą Matki Boskiej Fatimskiej.
W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30, a w środę po Mszy św. szkolnej.

W poniedziałek o 10.00 Msza św. w intencji p. katechetki i rodziców jako dziękczynienie dzieci komunijnych.
W środę dzieci po I Komunii Św. będą pielgrzymować do krakowskich Łagiewnik.

W środę o 17.00 Msza św. szkolna w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W piątek o 6.30 zostanie odprawiona Msza św. Jeśli nie będzie innej intencji, to za dusze w czyśćcu cierpiące.

W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili nasz parafialny odpust. Prosimy zwrócić uwagę na zmieniony porządek Mszy św. w tym dniu. Suma odpustowa będzie o godz. 11.00 i nie będzie Mszy św. w południe. Naszym kaznodzieją odpustowym będzie ks. Łukasz Grochla, posługujący w Krzemieńcu na Ukrainie. Po Mszach  świętych zbierze ofiarę na potrzeby swojej misji.

W tym dniu swoje urodziny będzie obchodził ks. arcybiskup Wiktor Skworc.

– wtorek – święto św. Macieja Apostoła
– czwartek – święto św. Andrzeja Boboli
– niedziela – Odpust ku czci św. Urbana.

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
Dzieci Maryi w sobotę o 9.30.

W najbliższym czasie mamy jeszcze sporo wolnych intencji na Mszach świętych porannych w tygodniu.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii, a także za te przelewane na konto parafii. Za tydzień kolekta na ten sam cel.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i pomyślnego tygodnia.