OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwiecień 2018

Czwartą Niedzielę Wielkanocną przeżywamy jako Niedzielę Dobrego Pasterza.
W naszej parafii gościmy kleryków Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego. W raz z nimi chcemy modlić się szczególnie o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze Śląskie Seminarium.
Na godzinę 16.00 zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe.
W poniedziałek o 19.00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania i próba uroczystości. Zapraszamy też rodziców i świadków.
W środę przypada święto św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. porannej będziemy modlili się o urodzaje przy krzyżu na cmentarzu.
W środę o 17.00 Msza św. szkolna.
W piątek na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną z Grupą Modlitewną św. O. Pio

Obchody liturgiczne:
– poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika
– środa – święto św. Marka Ewangelisty

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na budowę Domu Rekolekcyjno-Pielgrzymkowego Nazaret w Piekarach Śląskich.

Wszystkim życzymy trwania w wielkanocnej radości w Dzień Pański i w naszej codzienności.