OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna 30.04.2023

Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która jest szczególnym dniem modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy codziennie o 17.30.

W poniedziałek i w środę Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

W środę obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą jak w niedzielę: o 8.00, 10.30, 12.00 i 16.30. Nabożeństwo majowe o 16.00. Msza św. o 8.00 zostanie odprawiona w intencji naszych Seniorów, emerytów i rencistów, a o 10.30 w intencji tegorocznych maturzystów.

W czwartek przypada wspomnienie św. Floriana. Na 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich strażaków i ich rodziny.

W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego.

W pierwszy piątek miesiąca o godz. 6.30 Msza św. w intencji czcicieli NSPJ. Od 8.00 będziemy odwiedzali naszych chorych parafian, prosimy zgłaszać ich w zakrystii. O 18.00 Msza św. w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, na którą zapraszamy także nasz Krąg Domowego Kościoła. Na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną Lectio Divina.

W sobotę na 6.30 zapraszamy na Mszę św. Członków Żywego Różańca.

– poniedziałek – wspomnienie św. Józefa rzemieślnika

– wtorek – wspomnienie św. Atanazego

– środa – Uroczystość NMP Królowej Polski

– czwartek wspomnienie św. Floriana

– sobota – święto świętych apostołów Filipa i Jakuba

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę na Mszy św. porannej i na wspólnym śniadaniu.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy radosnej i błogosławionej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.