OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna 8.05.2022

Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tym samym szczególny tydzień modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Radujemy się z dziećmi, które po raz pierwszy przyjmują dziś Pana Jezusa w Komunii Świętej.

Na 15.00 dzieci komunijne zapraszają dziś na dziękczynne nabożeństwo majowe.

Dziś diakoni naszego Seminarium rozpoczynają rekolekcje przed święceniami kapłańskimi. Polecamy ich modlitwie parafian.

W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30, a w środę po Mszy św. szkolnej.

W poniedziałek o 10.00 Msza św. w intencji p. katechetki i rodziców, jako dziękczynienie dzieci komunijnych.

W środę dzieci po I Komunii Św. będą pielgrzymować do krakowskich Łagiewnik. Wyjazd z parkingu przy ul. Zwycięstwa o godz. 8.00

W piątek o 18.00 Msza święta w intencjach czcicieli MB Fatimskiej, a po Mszy św. Różaniec i procesja z figurą Matki Bożej.

poniedziałek – uroczystość św. Stanisława

– sobota święto św. Macieja Apostoła

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli, i pomyślnego tygodnia.