OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2024

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 15.45. zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

Od poniedziałku do środy będą trwały rekolekcje szkolne. W poniedziałek i wtorek o godz. 8.00 klasy 5-8 i o godz. 9.45 klasy 1-4, zaś w środę wspólna Msza św. o godz. 9.30.

W środę zapraszamy na Mszę św. w intencjach czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej i na Różaniec Fatimski. Po Różańcu spotkanie w kościele rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W czwartek o 18.50 kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych. Temat: Dlaczego jesteśmy katolikami? O Kościele Chrystusowym

W piątek o 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Na stoliku z tyłu kościoła są dostępne świece – paschaliki, w cenie – 10 zł. Jest to ofiara, która zostanie przekazana Caritas.

– W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne zaprasza Wspólnota Dorosłych.

– w sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów.

– w sobotę o 9.30 spotkanie Dzieci Maryi.

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i bogatego w dobra duchowe tygodnia.

Zachęcamy do udziału w męskiej nocnej drodze krzyżowej w piątek 15 marca. Początek o 18.00 w parafii św. Cyryla i Metodego w Knurowie, a potem wyjazd na szlak z Wisły na Trzy Kopce (ok. 16 km). Zgłoszenia do 11 marca nr telefonu 32 235-11-26.

GOK Gierałtowice, Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach oraz Gmina Gierałtowice zapraszają na Gminny Kiermasz Wielkanocny, który odbywa się w niedzielę 10 marca od 11:00 do 17:00, przy Zamku w Chudowie. Zapraszają organizatorzy.