OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021
13 marca 2021 Ogłoszenia parafialne

Czwarta niedziela Wielkiego Postu przeżywana jest jako Niedziela Radości. Cieszymy się obfitością Bożych darów, które otrzymujemy w zwłaszcza w sakramentach świętych, a także dostrzeganymi już owocami naszej wielkopostnej pracy nad sobą.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 15.45. zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie w kościele uczniów klas ósmych, kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

W piątek będziemy przeżywać uroczystość św. Józefa. O 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji, w szczególności na wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego.

Prosimy też o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na wystrój kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii.

Zapowiadany na dzisiaj specjalny egzemplarz Gościa Niedzielnego poświęcony postaci św. Józefa został dostarczony tylko do niektórych parafii. Ze względów na trudności wydawnicze, w planowanym nakładzie zostanie rozprowadzony dopiero w niedzielę po Wielkanocy

Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pięknego tygodnia, a także dalszego owocnego przeżywania zbawiennego czasu Wielkiego Postu.