OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu – 31 marzec 2019
30 marca 2019 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Gościmy dziś kleryków naszego Seminarium, którzy chcą dać świadectwo o swoim powołaniu. Zwłaszcza dla naszych młodych parafian jest to okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o drodze do kapłaństwa.
Zapraszamy dziś na 15.45 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o 18.00 i na spotkanie modlitewne kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
We wtorek o 19.00 Katecheza Dorosłych. Plan katechezy w naszej gazetce.
W środę zapraszamy wszystkich naszych Seniorów, emerytów i rencistów na Mszę św. o godz. 8.00. Po Mszy św. nasze spotkanie przy stole.
W tym tygodniu przypadają też I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.
W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach katechetycznych będzie możliwość skorzystania z Poradni Życia Rodzinnego.
W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
Na godz. 17.00 zapraszamy do spowiedzi szczególnie dzieci komunijne. O 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 19.00 Godzina Modlitewna z młodzieżą pod hasłem „Wezwanie do miłości”.
W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.
Za tydzień w niedzielę rozpoczną się nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Będzie je głosił ks. Ryszard Stankiewicz SDS (salwatorianin) z krakowskiego Centrum Formacji Duchowej. Zachęcamy już dziś do zaplanowania sobie czasu od przyszłej niedzieli do środy, aby skorzystać z możliwie wszystkich nauk rekolekcyjnych.

Młodzież oazową zapraszamy na Mszę św. w piątek i na spotkanie formacyjne.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi zapraszają na Mszę św. poranną i na wspólne śniadanie.

Prosimy o modlitwę w intencji dobrego przeżycia Wielkiego Postu, rekolekcji parafialnych i Triduum Paschalnego dla nas oraz w intencji rozpoczętych przygotowań do Triduum.
Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a bogatego w dobra duchowe tygodnia.

Chór Cecylia zaprasza wszystkich, którzy kochają śpiew i muzykę, na spotkania i próby, które odbywają się w każdy poniedziałek o 18.30 w świetlicy, w budynku Starej Szkoły.
Małżonkowie, którzy potrzebują wsparcia oraz osoby, które chcą pomóc znajomym małżonkom, zaproszeni są na Niedzielę ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw SYCHAR, która odbędzie się w Parafii św. Cyryla i Metodego w Knurowie w dniu  7 kwietnia br. Szczegóły na plakacie.