OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła 29.01.2023
28 stycznia 2023 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek o 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji ks. Sebastiana z okazji jego urodzin.

We wtorek zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Będzie to pierwsza część Lektorium wybranych tekstów ze średniowiecza (głównie dokumentów papieskich i polemik heretyckich).

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. naszych Seniorów, emerytów i rencistów, a po Mszy św. na spotkanie w salkach.

W środę na Mszy św. o 17.00 zostaną poświęcone świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w kościele ich rodziców.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. Będziemy ją sprawować prosząc o zdrowie dla ks. Jana.

Zebrana w tym dniu kolekta przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.

W czwartek po Mszy św. wieczornej i na Mszach św. w piątek udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja.

Z uwagi na przypadające w czwartek święto Poradnia Życia Rodzinnego będzie czynna w kolejny czwartek, 9 lutego, po Mszy św. wieczornej.

W tym tygodniu przypadają też I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii. O 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych, oraz ich rodziców.

Na 19.00 w piątek zapraszamy na wieczorne czuwanie modlitewne Lectio Divina.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

W niedzielę na Mszach św. poświęcimy chleb św. Agaty.

Grupy Duszpasterskie:

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne w salkach.

Ministrantów zapraszamy w sobotę na zbiórkę o 9.00.

Dzieci Maryi spotkają się po Mszy św. porannej na wspólnym śniadaniu.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko

– czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji (na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych) .

Wszystkim życzymy dobrej, świętej niedzieli i pięknego, pomyślnego tygodnia.