OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła – 3 luty 2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.
W środę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy naszych seniorów, emerytów i rencistów. Po Mszy św. zapraszamy na poczęstunek w domu parafialnym.
W piątek na 19.00 zapraszamy na spotkanie modlitewne – medytację Słowa Bożego Lectio Divina.
W poniedziałek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Ze względu na to, że jest to czas ferii, na Mszę św. w intencji chorych zapraszamy już w sobotę 9 lutego o godz. 9.00. Będzie wtedy możliwość przyjęcia Sakramentu Chorych.

– wtorek – wspomnienie św. Agaty (poświęcenie chleba)
– środa – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji.

W dniach od 1 – 3 marca w Domu Rekolekcyjnym w Brennej będą się odbywały rekolekcje naszej Wspólnoty Dorosłych. Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy do udziału. Zapisy w zakrystii.

Wszystkim życzymy dobrej, świętej niedzieli i pięknego, pomyślnego tygodnia.