OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021

Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafii.

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Od tego poniedziałku aż do wtorku przed Popielcem przeżywać będziemy okres zwykły.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W środę na 17.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. Różaniec Fatimski.

W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W tym tygodniu zostały odprawione ostatnie Msze św. za parafian z poszczególnych ulic z prośbą o błogosławieństwo dla naszych domów i rodzin. W sumie było dziesięć takich Mszy św. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii, złożone tu w kościele i poprzez przelewy na konto parafii. Ofiar było liczbowo mniej niż wtedy, gdy odbywają się odwiedziny kolędowe, ale wiele było bardzo hojnych. Na razie pozostaną one na koncie parafii z przeznaczeniem na remont ogrzewania w kościele.

Prosimy o wpłaty za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata kwartalna w cenie 78 zł.

W najbliższych tygodniach mamy jeszcze sporo wolnych intencji mszalnych na Mszach św. porannych.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji z przeznaczeniem na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM.

Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia. Dzieciom i młodzieży dobrego odpoczynku i bezpiecznych ferii.