OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020
11 stycznia 2020 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta na archidiecezję, przeznaczona jest na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. radio eM.
Dziś na 15.00 zapraszamy wszystkich na koncert kolędowy sześciolatków z naszego przedszkola. Nie będzie dzisiaj nieszporów.

W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa od 18 do 25 stycznia.

W czasie ferii szkolnych nasza kancelaria będzie nieczynna w poniedziałki.

W poniedziałek na 18.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. Różaniec Fatimski.
W środę 15 stycznia o 17.00 Msza św. w intencji czcicieli św. O. Pio. Po Mszy św. kolędowe spotkanie Grupy w salkach.
W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W niedzielę 26 stycznia o 18.30 w naszym kościele przeżyjemy jeszcze jeden koncert kolędowy. Już dziś zapraszamy.

– piątek – wspomnienie Antoniego, opata

Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny, podczas których błogosławiliśmy domy i rodziny. Dziękujemy za gościnę i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Zostaną one przeznaczone szczególnie na remont naszych kościelnych organów.

Wyjeżdżających na pielgrzymkę do najpiękniejszych szopek naszej archidiecezji w poniedziałek 20 stycznia, prosimy o potwierdzenie zapisów poprzez wpłatę 30 zł/os. Prosimy też podać nr PESEL.

Zapisanych na wrześniową pielgrzymkę do Włoch prosimy o uzupełnienie danych (adres, data urodzenia i tel. kontaktowy). Pozostało jeszcze tylko pięć wolnych miejsc.

Prosimy o wpłaty za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata kwartalna w cenie 78 zł.
W najbliższych tygodniach mamy jeszcze dużo wolnych intencji mszalnych zwłaszcza na Mszach św. porannych. Lista znajduje się w gablotce i na stronie internetowej.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia. Dzieciom i młodzieży dobrego odpoczynku i bezpiecznych ferii.