OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 styczeń 2019
12 stycznia 2019 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta na Archidiecezję, przeznaczona jest na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. radio eM.
W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa od 18 do 25 stycznia.
Dziś na 15.00 zapraszamy wszystkich na koncert kolędowy w wykonaniu Chóru Cecylia i Gości.

We wtorek zapraszamy na Katechezę Dorosłych o Duchu Świętym.
W środę 16 stycznia o 17.00 Msza św. w intencji czcicieli św. O. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w kościele.
W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na 19.00 zapraszamy na godzinę Lectio Divina – spotkanie ze słowem Bożym.
W przyszłą niedzielę na 18.00, zapraszamy na koncert kolędowy w wykonaniu zespołu młodzieżowego.

Także w przyszłą niedzielę 20.01.2018 w naszej parafii odbędzie się kolędowanie misyjne. Chętnych na przyjęcie kolędników prosimy o zapisanie się na karteczkach wrzucanych do skrzynki (na stoliku z tyłu kościoła).

Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny, podczas których błogosławiliśmy domy i rodziny. Dziękujemy za gościnę i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Zostaną one przeznaczone szczególnie na dokończenie remontu dachu kościoła i remont Domu Pogrzebowego.

W niedzielę 27 stycznia o 15.00 w naszym kościele zobaczymy Jasełka przygotowane przez dzieci z przedszkola.

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne w poniedziałek.
Młodzież Oazowa zaprasza na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30

– czwartek – wspomnienie Antoniego, opata
– sobota – wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata, tak jak w ubiegłym roku 65 zł kwartalnie.
W najbliższych tygodniach mamy jeszcze dużo wolnych intencji mszalnych zwłaszcza na Mszach św. porannych. Lista znajduje się w gablotce i na stronie internetowej.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii i trwające remonty.
Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.