OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 7.01.2024

Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafii.

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Od tego poniedziałku aż do wtorku przed Popielcem przeżywać będziemy okres zwykły.

W tym tygodniu będą jeszcze trwały odwiedziny kolędowe. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Msze św. poranne. Nie będzie w tych dniach Mszy św. wieczornej.

Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli w tym roku przyjąć kolędy, zapraszamy na Mszę św. o 18.00 w sobotę 13 stycznia, podczas której będziemy modlić się o błogosławieństwo dla domów i rodzin.

Także w sobotę na 18.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. Różaniec Fatimski.

Grupy Duszpasterskie:

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

W przyszłą niedzielę na 15.00 zapraszamy do kościoła na Jasełka przygotowane przez dzieci i wychowawców z naszego przedszkola.

Prosimy o wpłaty za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Obecnie jeden numer jest w cenie 10 złotych. Rocznie otrzymujemy 51 numerów, dlatego prenumerata kwartalna wyniesie 130 zł.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie także przeznaczona na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.