OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 8.01.2023
7 stycznia 2023 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafii.

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Od tego poniedziałku aż do wtorku przed Popielcem przeżywać będziemy okres zwykły.

Na 15.00 zapraszamy dziś do kościoła na Jasełka przygotowane przez dzieci i wychowawców z naszego przedszkola.

W środę na 18.00 zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej.

W piątek na 18.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. Różaniec Fatimski.

W tym tygodniu jeszcze ostatnie odwiedziny kolędowe. W wtorek także kolęda dodatkowa, a w środę o 17.00 odprawimy Mszę św. z prośbą o błogosławieństwo dla rodzin i domów tych parafian, którzy z różnych względów nie mogli w tym roku przyjąć odwiedzin kolędowych.

W przyszłą niedzielę po południu zaprosimy na kolędowy koncert chórów orkiestry i solistów. Szczegóły na plakacie.

Grupy Duszpasterskie:

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i na spotkanie formacyjne zaprasza Wspólnota Dorosłych.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

Prosimy o dostarczenie do najbliższego czwartku intencji Mszy św. zamówionych do 29 stycznia br. włącznie.

Prosimy o wpłaty za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Obecnie jeden numer jest w cenie 10 złotych. Rocznie otrzymujemy 50 numerów, dlatego prenumerata kwartalna wyniesie teraz 125 zł.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji z przeznaczeniem na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM.

Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.