OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 9.01.2022

Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafii.

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Od tego poniedziałku aż do wtorku przed Popielcem przeżywać będziemy okres zwykły.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W środę po Mszy św. szkolnej Dzieci Maryi zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku.

W czwartek na 17.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. Różaniec Fatimski.

W piątek zapraszamy na 19.00 na modlitewne czuwanie ze Wspólnotą Dorosłych.

W tym tygodniu odprawiliśmy ostatnie Msze św. za parafian z poszczególnych ulic z prośbą o błogosławieństwo dla naszych domów i rodzin. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii, składane tu w kościele i poprzez przelewy na konto parafii.

Grupy Duszpasterskie:

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30.

Prosimy o wpłaty za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Obecnie jeden numer jest w cenie 8 złotych. Rocznie otrzymujemy 50 numerów, dlatego prenumerata kwartalna wyniesie teraz 100 zł.

Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji z przeznaczeniem na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radio eM.

Wszystkim życzymy radosnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.