OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

Dziś w Drugą Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.

Kolekta jest dziś przeznaczona na dzieła Caritas Archidiecezji.

Na godzinę 16.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W związku z izolacją i kwarantanną księży naszej parafii, Msze święte sprawują zastępujący nas kapłani. Bardzo im dziękujemy za tę pomoc. Msze św. wieczorne w tygodniu są zazwyczaj koncelebrowane, jednak dojeżdżający księża mogą odprawić tylko jedną z tych intencji. Drugą z nich, w tym samym dniu, odprawimy na probostwie.

Ze względów bezpieczeństwa kancelaria parafialna będzie w tym tygodniu nieczynna.

Można wpłacać II kwartalną składkę za prenumeratę Gościa Niedzielnego (78 zł).

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na Caritas Archidiecezji, a także wszystkie ofiary na potrzeby parafii, te przekazywane bezpośrednio i te wpłacane na konto naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Wszystkim Wam życzymy trwania w wielkanocnej radości w Dzień Pański i w naszej codzienności. Życzymy także zdrowia i bezpieczeństwa. Doświadczając Miłosierdzia Bożego bądźmy gotowi czynić miłosierdzie.