OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022
23 kwietnia 2022 Ogłoszenia parafialne

Dziś w Drugą Niedzielę Wielkanocną oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji.

Na godzinę 16.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Marka prosząc o urodzaje. Ta modlitwa będzie miała miejsce po Mszy św. wieczornej.

W środę o 17.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania – próba przed uroczystością.

W piątek podczas Mszy św. o godz. 16.00 ks. Bp Adam Wodarczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania naszym młodym parafianom. W piątek o 19.00 czuwanie modlitewne z Grupa Modlitewną św. o. Pio.

W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. naszych chorych. Podczas liturgii udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych, tym którzy chcą i mogą go przyjąć.

Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną i rozpocznie ona Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Od przyszłej niedzieli będziemy też przeżywali Nabożeństwa Majowe. Grupy Duszpasterskie zachęcamy do przygotowania i poprowadzenia nabożeństw.

– poniedziałek – święto św. Marka

– wtorek – Uroczystość św. Wojciecha (przeniesiona z 23 kwietnia)

– piątek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne.

Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30

Przypominamy jeszcze o II kwartalnej składce za prenumeratę Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Caritas Archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy trwania w wielkanocnej radości w Dzień Pański i w naszej codzienności.