OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020
27 grudnia 2020 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś święto świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. O 16.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.

W poniedziałek przypada święto św. Młodzianków. W tym roku nie możemy się wszyscy zgromadzić na Mszy św. w kościele, ale w intencji dzieci naszej parafii będziemy sprawować Mszę św. o godz. 18.00.

W kolejne dni będziemy sprawowali Eucharystię za naszych parafian z poszczególnych ulic, prosząc o błogosławieństwo dla domów i rodzin. Ze stolika w kościele można zabrać poświęcone kadzidło i kredę, przeznaczone dla każdego domu. (Prosimy, żeby nie zabierać więcej niż jedną paczuszkę dla domu czy mieszkania, żeby dla wszystkich wystarczyło).

W czwartek, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na 16.30 na nabożeństwo dziękczynne za miniony rok. O 17.00 zostanie odprawiona Msza św. za parafian.

W piątek rozpoczniemy nowy rok i przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, która kończy Oktawę Bożego Narodzenia. Msze święte w tym dniu, jak w każdą niedzielę. Jest to też dzień modlitw o pokój na świecie.

W tym tygodniu przypadają też I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W piątek o 8.00 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 16.30 w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i ofiary składane w tym miesiącu na potrzeby parafii.

Kolekta w Nowy Rok przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne, a w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać też wszystkim, którzy potwierdzili rezerwację ławek w kościele i złożyli ofiarę na ogrzewanie. Na początku roku umieścimy na ławkach nowe kartki.

Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie za to, co razem przeżyliśmy w naszej parafialnej Wspólnocie w mijającym roku, a na nowy rok życzymy obfitości Bożych darów. W modlitwie powierzmy ten czas Bożej Opatrzności i radujmy się każdym dobrem, które nam przyniesie.

Msze św. „kolędowe”

28 grudnia (poniedziałek) o 18.00 – ul. Zwycięstwa

29 grudnia (wtorek) o 18.00 – ul. Powstańców

30 grudnia (środa) o 17.00 – ul. Gliwicka