OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny – 30 grudzień 2018

Przeżywamy dziś święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Jutro w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na 16.30 na nabożeństwo dziękczynne za miniony rok. O 17.00 zostanie odprawiona Msza św. za parafian.
We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, która kończy Oktawę Bożego Narodzenia. Msze święte w tym dniu jak w każdą niedzielę.
W tym tygodniu przypadają też I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.
W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. naszych Seniorów, emerytów i rencistów.
W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach katechetycznych będzie możliwość skorzystania z Poradni Życia Rodzinnego.
W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 18.00 w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców. O 19.00 w kościele czuwanie modlitewne ze Wspólnotą Dorosłych.
W sobotę o 8.00 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na godz. 15.30 zapraszamy na Orszak Trzech Króli, a potem na wspólne kolędowanie w Parku Joanny. W przyszłą niedzielę nie będzie nieszporów.
W tę niedzielę przeżywać też będziemy tzw. Dies Episcopi – dzień modlitwy za naszych biskupów w rocznicę ich konsekracji biskupiej.
Odwiedziny kolędowe z błogosławieństwem domów i rodzin odbywają się wg podanego planu.

Bóg zapłać wszystkim za wszelkie wsparcie duchowe i ofiary składane w tym miesiącu na potrzeby parafii.
Kolekta w Nowy Rok przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne, a w Uroczystość Objawienia Pańskiego na misje.

Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie za to, co razem przeżyliśmy w naszej parafialnej Wspólnocie w mijającym roku, a na nowy rok życzymy obfitości Bożych darów. W modlitwie powierzmy ten czas Bożej Opatrzności i radujmy się każdym dobrem, które nam przyniesie.