OGŁOSZENIA PARAFIALNE Odpust św. Urbana -19 maj 2019

Przeżywamy dziś naszą parafialną uroczystość – odpust ku czci św. Urbana. Naszym kaznodzieją odpustowym jest ks. Łukasz Grochla, który jest proboszczem w ukraińskim Krzemieńcu. Serdecznie witamy go w naszej parafii. Jego posługę misyjną chcemy wesprzeć naszą modlitwą, ale też darem materialnym, dlatego dzisiaj po Mszy św. przed kościołem będzie zbiórka na potrzeby posługi duszpasterskiej ks. Łukasza na Ukrainie.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi nasz arcybiskup Wiktor Skworc. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
Na 16.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe.

W tygodniu nabożeństwa majowe o 17.30.

W czwartek 23 maja po Mszy św. wieczornej w naszych salkach będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek przypada dzień modlitw za Kościół w Chinach.
W piątek o 19.00 Godzina Modlitewna z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

W przyszłą niedzielę mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej. Plan pielgrzymki dostępny jest na plakatach.

– wtorek – wspomnienie św. Jana Nepomucena.
– piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Wspólnota Dorosłych zaprasza w poniedziałek na nabożeństwo majowe, Mszę św. wieczorną i na spotkanie formacyjne.
Oaza Młodzieżowa rozpoczyna swoje spotkanie formacyjne na Mszy św. wieczornej w piątek.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30
Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby parafii i te, które zostaną złożone przed kościołem na cele misyjne.

Wszystkim życzymy duchowych owoców odpustu, błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.