OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Objawienia Pańskiego- 6 styczeń 2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji.
Przeżywamy dziś Dies Episkopi rocznicę święceń biskupich naszego Arcybiskupa Wiktora, a także biskupów pomocniczych, Marka i Adama.

Dziś o 15.30 z placu przy restauracji Verona, wyruszy Orszak Trzech Króli. W Parku Joanny nastąpi pokłon Dzieciątku i złożenie darów, a potem wspólne rodzinne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy. Nie będzie dzisiaj nieszporów.
W piątek na 19.00 zapraszamy na adoracyjne czuwanie przygotowane przez młodzież.
W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego.
Na 15.00 zaprosimy na koncert kolędowy w wykonaniu chóru Cecylia i Gości.
Po Mszy o 16.30 odmówimy Różaniec Fatimski.

Odwiedziny kolędowe z błogosławieństwem domów i rodzin odbywają się wg podanego planu. W sobotę kończymy duszpasterskie odwiedziny, podczas których błogosławiliśmy domy i rodziny. Dziękujemy za gościnę i za złożone ofiary na potrzeby parafii. Zostaną one przeznaczone szczególnie na dokończenie remontu dachu kościoła i remont Domu Przedpogrzebowego.

W niedzielę 20 stycznia na koncert kolędowy o 18.00 zaprosi nas zespół młodzieżowy.
Także w niedzielę 20.01.2019, w naszej parafii, jak co roku kolędować będą mali misjonarze. Przejdą oni od domu do domu w godzinach od 14:00 do 16:00. W tym roku będziemy zbierać ofiary na dzieci w Rwandzie i Burundi. Chcemy także słodyczami wesprzeć dzieci z Domu Dziecka w Katowicach. Chętnych do przyjęcia Kolędników prosimy o zapisanie się z tyłu Kościoła. Tym razem ze względu na ochronę danych osobowych, zapisy nie będą na liście, tylko na karteczkach wrzucanych do skrzynki.

W niedzielę 27 stycznia w naszym kościele zobaczymy Jasełka przygotowane przez dzieci z przedszkola.

Grupy duszpasterskie:
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 9.30.

Można wpłacać za prenumeratę Gościa Niedzielnego. Prenumerata, tak jak w ubiegłym roku, 65 zł kwartalnie.

Bóg zapłać wszystkim wszelką pomoc, modlitwę i dzisiejszą ofiarę na potrzeby misji.
Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji, przeznaczona będzie na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa m.in. radio eM.
Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego, owocnego w dobra duchowe tygodnia.