OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maj 2018

Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, w szczególności na remont dachu kościoła.
Na 15.00 dzieci komunijne zapraszają na nabożeństwo majowe.
Dzisiaj po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej i różaniec fatimski.
W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30, a w środę po Mszy św. szkolnej.
W poniedziałek o 10.00 Msza św. w intencji p. katechetki i rodziców, jako dziękczynienie dzieci komunijnych.
W środę dzieci po I Komunii Św. będą pielgrzymować do krakowskich Łagiewnik.
W środę o 17.00 Msza św. szkolna w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.
W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną, która będzie przeżywana jako Lectio Divina – spotkanie z Ewangelią Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.
W najbliższą sobotę swoje urodziny będzie obchodził ks. arcybiskup Wiktor Skworc.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i będziemy też obchodzili nasz parafialny odpust. Prosimy zwrócić uwagę na zmieniony porządek Mszy św. w tym dniu. Suma odpustowa będzie o godz. 11.00 i nie będzie Mszy św. w południe.
Obchody liturgiczne:
– poniedziałek – święto św. Macieja Apostoła
– środa – święto św. Andrzeja Boboli
– niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
Dzieci Maryi w sobotę o 9.30.
Dziękujemy firmie BROJA za przycięcie tui na naszym cmentarzu.

W najbliższym czasie mamy jeszcze wiele wolnych intencji na Mszach świętych porannych w tygodniu.
Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii, a także za te, przelewane na konto parafii. Za tydzień kolekta na ten sam cel.
Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i pomyślnego tygodnia.