OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021
22 maja 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i nasz parafialny odpust ku czci św. Urbana. Witamy w naszej parafii ks. prałata Stanisława Puchałę, naszego odpustowego kaznodzieję.

Na 16.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwa odprawiamy o 17.30.

– poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła

– środa – wspomnienie św. Filipa Neri.

– czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

– sobota – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

– niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy

W następny czwartek 3 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Według aktualnych zarządzeń możemy przejść z procesją ulicami parafii. Bardzo więc prosimy o przygotowanie ołtarzy i już dziś zapraszamy do udziału parafian, a także poczty sztandarowe i dzieci komunijne, a także rodziny z dziećmi sypiącymi kwiaty.

Zebranie Rady Parafialnej planujemy na wtorek 1 czerwca o godz. 19.00.

Bóg zapłać za pamięć i wszelkie ofiary, przekazywane na potrzeby naszej parafii w tym trudnym czasie i za dzisiejszą kolektę na potrzeby archidiecezji.

Za tydzień kolekta zebrana w kościele, będzie przeznaczona na potrzeby parafii.

Wszystkim Wam życzymy radosnego i pobożnego przeżycia naszego odpustu, a także dobrego tygodnia przeżytego w zdrowiu, bezpieczeństwie i pokoju.