OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i odpust św. Urbana 20 maj 2018
19 maja 2018 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś Zesłanie Ducha Świętego i naszą parafialną uroczystość – odpust ku czci św. Urbana. Na 16.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
Od poniedziałku rozpoczyna się tzw. okres zwykły w roku liturgicznym.
W tygodniu nabożeństwa majowe o 17.30.
W środę po nabożeństwie majowym katecheza dorosłych na temat czyśćca i odpustów.
W piątek o 19.00 Godzina Modlitewna z Grupą Modlitewną św. o. Pio.
W sobotę obchodzimy Dzień Matki. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00 w intencji naszych Mam.
W przyszłą niedzielę mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej.

– poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła
– czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
– sobota – wspomnienie św. Filipa Nereusza
niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy

Wspólnota Dorosłych zaprasza w poniedziałek na nabożeństwo majowe, Mszę św. wieczorną i na spotkanie formacyjne.
Oaza Młodzieżowa rozpoczyna swoje spotkanie formacyjne na Mszy św. wieczornej w piątek.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30
W nocy z 16 na 17 czerwca w Krakowie Łagiewnikach odbędzie się czuwanie ze św. o. Pio przy jego relikwiach. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy w zakrystii.

Wszystkim życzymy duchowych owoców odpustu, błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.