OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022
14 maja 2022 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe o godz. 16.00.

W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30, a w środę po Mszy św. szkolnej.

W środę o 17.00 Msza św. szkolna w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio w 15 rocznicę od założenia wspólnoty. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W czwartek o 19.00 Katecheza Dorosłych. Tematem będzie prawo w Kościele.

W piątek na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili nasz parafialny odpust. Prosimy zwrócić uwagę na zmieniony porządek Mszy św. w tym dniu. Suma odpustowa z procesją będzie o godz. 11.00 i nie będzie Mszy św. w południe. Do udziału we Mszy św. i procesji zapraszamy także poczty sztandarowe i dzieci komunijne. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Jan Andres, emerytowany proboszcz parafii św. Stanisława w Żorach.

poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli

– sobota – wspomnienie św. Jana Nepomucena

– niedziela – Odpust ku czci św. Urbana

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne w salkach.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Dzieci Maryi w sobotę o 9.30.

Bardzo prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 5 czerwca.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii, a także za te przelewane na konto parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji, na sfinansowanie prac związanych z odnowieniem pomnika historii – Katedry i Kurii.

Wszystkim życzymy pięknej majowej niedzieli, i pomyślnego tygodnia.