OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkanocna – 2.05.2021
1 maja 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Na godzinę 16.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

Jutro przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Na Msze święte zapraszamy tak, jak w niedzielę: o godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 16.30. O 16.00 odprawimy nabożeństwo majowe, a Msza św. o 12.00 będzie sprawowana w intencji tegorocznych maturzystów.

W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W tygodniu na nabożeństwa majowe zapraszamy o godz. 17.30.

We wtorek, w dniu patronalnego święta św. Floriana o godz. 18.00, zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszych strażaków i ich rodzin.

W środę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszych seniorów, emerytów i rencistów.

W pierwszy piątek miesiąca o 6.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji czcicieli NSPJ. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii. W piątek o 18.00 Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.

W przyszłą niedzielę część dzieci naszej parafii przystąpi do pierwszej Komunii Świętej. Uroczystości będą przeżywane na Mszach świętych o 10.30, 12.00 i dodatkowo o 13.30. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kościele, miejsca w ławkach zajmą tylko dzieci i ich rodzice. Pozostałych parafian i gości prosimy, aby uczestniczyli w tych Mszach św. za pośrednictwem internetu, albo gromadząc się wokół kościoła.

– poniedziałek – uroczystość NMP Królowej Polski

– wtorekwspomnienie św. Floriana

– czwartek– święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

– sobota – uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Dziękujemy też za wszystkie ofiary, te przekazywane bezpośrednio i te wpłacane na konto naszej parafii. Dzięki tym ofiarom parafia może realizować wszystki płatności i małe inwestycje.

Wszystkim Wam życzymy pięknej niedzieli, zdrowia, bezpieczeństwa, a także pokoju w sercach i w naszych domach.