OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 15.45.

Przypominamy, że codziennie istnieje możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy przy wejściu do kościoła.

Dziś od 8.30 do 16.30 zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny do naszego Domu parafialnego. Szczególnie polecamy stoisko naszych Dzieci Maryi.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych we wtorek o 18.50. Rozpoczniemy czytanie dokumentów Soboru Trydenckiego.

O 16.30 w środę Droga Krzyżowa dla dzieci.

W piątek na 19.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, którą przejdziemy ulicami Paniówek. Początek przy skrzyżowaniu ulic Zabrskiej i Powstańców Śl. Chętnych do niesienia krzyża do poszczególnych stacji prosimy, aby wpisać się na listę, która jest z tyłu kościoła.

W sobotę zapraszamy na Msze św. poranną w intencjach Żywego Różańca.

Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z sakramentu pokuty. Do spowiedzi zapraszamy codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Nie odkładajmy tego sakramentu na ostatnie godziny Wielkiego Tygodnia.

Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Męki Pańskiej (Palmową). 10 minut przed Mszą św. o 10.30 zgromadzimy się w Parku Joanny, aby w procesji z palmami przejść do kościoła.

Grupy Duszpasterskie:

Ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o 9.00 – na zbiórce będziemy przygotowywać liturgię Triduum Paschalnego.

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary dziś składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy też ofiary składane na potrzeby parafii poprzez przelewy bankowe. Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Prosimy o ofiary na kwiaty dla wystroju kościoła. Można je składać u p. Cecylii i w zakrystii, albo także przelewem z zaznaczeniem tytułu: na kwiaty

Przypominamy o rezerwacji kwater na naszym cmentarzu. Dla wielu skończyła się ona w 2021 r. Prosimy, aby w kancelarii parafialnej potwierdzić rezerwację, albo rezygnację (jeśli pochówek był dawniej niż 20 lat temu).

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, zdrowia, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i pomnożenia serdecznej więzi z naszym Panem.