OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu 3.04.2022
2 kwietnia 2022 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 15.45.

Przypominamy, że codziennie istnieje możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy przy wejściu do kościoła.

W tygodniu codziennie (oprócz środy) zapraszamy na Różaniec w intencji pokoju -pół godziny przed wieczorną Mszą św.

W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. naszych Seniorów, emerytów i rencistów.

O 16.30 w środę Droga Krzyżowa dla dzieci.

W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie w kościele rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

W pierwszy czwartek miesiąca będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego po Mszy św. wieczornej.

W piątek na 19.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, którą przejdziemy ulicami Paniówek. Początek przy skrzyżowaniu ulic Zabrskiej i Powstańców Śl. Chętnych do niesienia krzyża do poszczególnych stacji prosimy, aby wpisać się na listę, która jest z tyłu kościoła.

Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z sakramentu pokuty. Do spowiedzi zapraszamy codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Nie odkładajmy tego sakramentu na ostatnie godziny Wielkiego Tygodnia.

Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Męki Pańskiej (Palmową).

W poniedziałek 11 kwietnia o 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

Grupy Duszpasterskie:

– w poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie w salkach zaprasza Wspólnota Dorosłych.

Ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o 9.00 – na zbiórce będziemy przygotowywać liturgię Triduum Paschalnego.

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary dziś składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy też ofiary składane na potrzeby parafii poprzez przelewy bankowe. Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Prosimy o ofiary na kwiaty dla wystroju kościoła. Można je składać u p. Cecylii i p. Gabrieli w zakrystii, albo także przelewem z zaznaczeniem tytułu: na kwiaty

Przypominamy o rezerwacji kwater na naszym cmentarzu. Dla wielu skończyła się ona w 2021 r., dla niektórych nawet wcześniej. Prosimy, aby w kancelarii parafialnej potwierdzić rezerwację, albo rezygnację (jeśli pochówek był dawniej niż 20 lat temu).

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, zdrowia, bezpieczeństwa, pokoju w sercach i pomnożenia serdecznej więzi z naszym Panem.