OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła 6.02.2022
5 lutego 2022 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, na utrzymanie, remonty i działalność domów rekolekcyjnych.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne zaprasza Wspólnota Dorosłych.

W piątek na 19.00 Wspólnota Dorosłych zaprasza czuwanie modlitewne.

W piątek we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzony jest dzień chorych. To dzień szczególnej modlitwy za chorych z naszych rodzin i za tych, którzy się nimi opiekują.Ze względu na formalnie obowiązujące ograniczenia sanitarne i niepewną sytuację epidemiczną, na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych zaprosimy w późniejszym terminie.

W przyszłą niedzielę o 16.30 Msza św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej. Przedtem o 16.00 odmówimy Różaniec fatimski.

czwartek – wspomnienie św. Scholastyki

– piątek – wspomnienie NMP z Lourdes

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 6 marca.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia.